PARTNER PORTALU
  • BGK

Tysiące Łodzian bez ciepłej wody. Prezydent miasta mediuje

  • bad    19 maja 2014 - 19:04
Tysiące Łodzian bez ciepłej wody. Prezydent miasta mediuje

Z powodu milionowych długów Dalkia Łódź wstrzymała dostawy ciepłej wody Spółdzielni Mieszkaniowej Śródmieście. Mediacji w tej sprawie podjęła się prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.
***Zaktualizowany***

We wtorek o godz. 7 w kranach lokali łódzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Śródmieście przestała płynąć ciepła woda. Dalkia nie podgrzewa jej z powodu wysokich długów spółdzielni.

W związku z poniedziałkowym komunikatem firmy Dalkia o wytrzymaniu dostaw ciepła do obiektów SM "Śródmieście" prezydent Łodzi Hanna Zdanowska wystosowała list do zarządu SM "Śródmieście" oraz władz Dalkii Łódź z zaproszeniem na pilne spotkanie w tej sprawie. Do spotkania ma dojść we wtorek, 20 maja.

Hanna Zdanowska w liście do prezesa Dalkii Łódź zasugerowała, by władze firmy jeszcze raz przemyślały swą decyzję o wstrzymaniu dostaw ciepła systemowego, która uderza w mieszkańców spółdzielni.

Jak podaje „Dziennik Łódzki" mieszkańcy spółdzielni płacili swoje świadczenia, ale ta wykorzystywała je na coś innego. Dług spółdzielni to około 35 mln zł.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.