Ustawa o OZE od nowa

  • wnp.pl (Patrycja Kokosińska)
  • 01-02-2012
  • drukuj
Przestrzegam przed próbami poprawienia projektu ustawy o odnawialnych źródłach energii. Trzeba go napisać od nowa – podkreśla prof. Jan Popczyk z Politechniki Śląskiej.
Ustawa o OZE od nowa
Jego zdaniem trzeba szczegółowo opisać cele i założenia dla każdego źródła energii odnawialnej. Należy także tak skonstruować system wsparcia, aby dla inwestorów było jasne jak ten system będzie działał.

Więcej na ten temat tutaj. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Problem w tym że najwięcej jej produkujesz kiedy najmniej zużywasz i co z nadmiarem zrobisz. Piechociński twierdzi że najlepiej ją darmo globalnym korporacjom energetycznym oddać. Za co lobbyści nowe moce postawią w tandardach europejskich sikając na polski węgiel? Za kasiorę co ją z nas zerwać trze...ba. Rozejrz się. Prąd dla nas drożeje podczas gdy na giełdzie tanieje. Dlaczego? Ot cała istota prosumenckiego problemu. To państwo ma być beneficjenem nie Zenek z Koziej Wólki gdzieś na końcu Polski rozwiń

malypies, 2013-12-11 14:16:44 odpowiedz

Najważniejszym projektem jaki Państwo Polskie powinno wspierać to prosument - koszty przesyłu stanowią 50 kosztów energii elektrycznej, dlatego energia elektryczna - jeśli to tylko możliwe - powinna być zużywana w miejscu jej wytwarzania.

pro-sun.pl, 2013-12-11 09:56:21 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE