PARTNER PORTALU
  • BGK

Utrudnienia na linii WKD do Milanówka

  • PAP    22 kwietnia 2012 - 13:14
Utrudnienia na linii WKD do Milanówka

W sobotę i niedzielę 28 i 29 kwietnia odcinek linii WKD Podkowa Leśna Główna – Milanówek Grudów będzie zamknięty dla ruchu pociągów.
Natomiast we wtorek 24 kwietnia zacznie się remont peronu Warszawa (zabierz głos/oceń prezydenta) Śródmieście WKD. Odcinek linii Podkowa Leśna Główna – Milanówek Grudów będzie w przyszłą sobotę i niedzielę zamknięty w godzinach 8.20 – 16.20. Jak poinformował przewoźnik, ma to związek z zaplanowanymi na ten czas pracami na torach. Na trasie będzie kursować zastępcza komunikacja autobusowa.

„Na odcinku Warszawa Śródmieście – Grodzisk Mazowiecki Radońska godziny przyjazdów i odjazdów pociągów pozostają bez zmian” – poinformowała spółka. Przewoźnik uczula pasażerów, by zapoznali się z organizacją ruchu pociągów oraz autobusów komunikacji zastępczej obowiązującą w przyszły weekend. Szczegółowe informacje umieszczono na stronie internetowej WKD.

Remont peronu na stacji Warszawa Śródmieście WKD ma się zacząć we wtorek 24 kwietnia. „Roboty zakończą się nie później niż 31 maja 2012 r.” – zapewnił przewoźnik.

Mimo remontu, peron nadal będzie czynny. WKD zapewnia, że prace będą prowadzone przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. „Prosimy podróżnych, aby podczas trwania remontu zachowali ostrożność” – zaapelował przewoźnik.

WKD obsługuje pasażerski ruch kolejowy na linii Warszawa Śródmieście – Grodzisk Mazowiecki, z odgałęzieniem w Podkowie Leśnej do Milanówka. Spółka szacuje, że w 2011 r. przewiozła ok. 7,3 mln pasażerów, czyli o ok. 400 tys. więcej niż rok wcześniej. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.