PARTNER PORTALU
  • BGK

Utrudnienia na rzeszowskich drogach

  • PAP    29 lipca 2013 - 15:01
Utrudnienia na rzeszowskich drogach

Kierowcy, którzy we wtorek będą poruszać się po Rzeszowie muszą przygotować się na bardzo duże utrudnienia w ruchu. Stolica Podkarpacia będzie bowiem metą III etapu wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.
Jak poinformowała podkarpacka policja, zawodnicy i obsługa techniczna wyścigu wjadą do Rzeszowa od strony Strzyżowa przez Lubenię. Peleton przejedzie ulicami miasta do alei Cieplińskiego, gdzie zawodnicy rozpoczną pętlę biegnącą ulicami Rzeszowa, którą przejadą trzy razy.

Część ulic będzie zamknięta przez cały wtorek, od godz. 5 rano do 22, są to ulice: Ks. Jałowego, Pułaskiego, Sokoła i Moniuszki. Od godz. 6 rano zamknięty będzie jeden pas ruchu na al. Cieplińskiego i al. Lisa-Kuli.

Natomiast w godzinach od 14.40 do 18.45 całkowicie zamknięte dla ruchu będą al. Cieplińskiego, Lisa-Kuli, pl. Śreniawitów, Hetmańska, Powstańców Warszawy - odcinek od skrzyżowania z Hetmańską do ul. Podwisłocze - ul. Podwisłocze i Trasa Zamkowa. W czasie przejazdu peletonu (ok. godz. 18), całkowicie zamknięte zostaną także ulice Podleśna, Budziwojska, Jana Pawła II i Kwiatkowskiego.

W czasie trwania wyścigu część linii komunikacji miejskiej będzie zawieszona, niektóre pojadą zmienionymi trasami.

Policja przygotowała objazdy dla kierowców jadących przez Rzeszów z Krakowa do Przemyśla i w kierunku odwrotnym. Kierowcy samochodów ciężarowych mogą jechać ulicami: Krakowską, al. Wyzwolenia, Ciepłowniczą, Gen. Maczka, Rzecha, Żołnierzy I Armii WP, Lwowską. Kierowcy samochodów osobowych mogą kierować się ulicami: Krakowską, Piłsudskiego i Lwowską.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.