PARTNER PORTALU
  • BGK

W gorzowskich automatach brakuje monet

  • AT    5 lutego 2013 - 11:12
W gorzowskich automatach brakuje monet

MZK w Gorzowie Wlkp. prosi by pasażerowie dokonujący zakupu biletów w automatach dokonywali płatności za zakupione bilety w miarę możliwości za odliczoną kwotę bądź monetami 5 i 10 groszowymi.
- W związku z problemem z jakim boryka się Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o., który dotyczy ciągłego uzupełniania monet 5 groszowych w automatach do sprzedaży biletów, w związku z obowiązującymi cenami biletów jednorazowych po 1,45 zł (ulgowy) oraz 2,90 zł (normalny) bardzo prosimy pasażerów dokonujących zakupu biletów w automatach o dokonywanie płatności za zakupione bilety w miarę możliwości za odliczoną kwotą bądź monetami 5 i 10 groszowymi - informuje Marcin Pejski, rzecznik prasowy MZK Gorzów Wielkopolski.

Bardzo często pasażerowie dokonujący zakupu wrzucają do automatu kwotę 1,50 zł lub 3,00 zł i automat musi wydać odpowiednio 5 groszy lub 10 groszy.

- Zasobniki z monetami znajdujące się w automacie biletowym mają określoną pojemność i powoduje to bardzo szybkie ich opróżnianie i automat nie ma możliwości uzupełnienia brakujących nominałów monet, co skutkuje częstymi wyjazdami serwisu technicznego w celu uzupełniania brakujących nominałów monet w zasobnikach - wyjaśnia Pejski.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (1)

  • Zbigniew, 2013-02-07 14:23:53

    No i będzie zaraz podwyżka biletów by to wszystko wyprostować..-Obniżki nie przewiduję!!!! Czy ktoś jest innego zdania? Raczej sie nie mylę..