W Łodzi najem za remont

To akcja Urzędu Miasta Łodzi skierowana do osób posiadających prawo do gminnego lokalu i oczekujących w kolejce na przydział. Jego zasady i adresy mieszkań zostaną ogłoszone w ciągu tygodnia m.in. na stronie internetowej Zarządu Lokali Miejskich.
W Łodzi najem za remont
Mieszkania znajdują się w budynkach należących do gminy (6) lub w nieruchomościach wspólnot, w których miasto posiada udziały (12). Wszystkie znajdują się w ścisłym centrum Łodzi. (fot. uml.lodz.pl)

- Miasto wskazało 18 mieszkań w dzielnicy śródmiejskiej, które w różnym stopniu wymagają remontu, ale może je wykonać przyszły najemca, odliczając jednocześnie poniesione nakłady w czynszu. Wnioski będzie można składać od najbliższego tygodnia - poinformował dyrektor Zarządu Lokali Miejskich Andrzej Chojnacki podczas konferencji prasowej w jednym z takich mieszkań przy ul. Nowomiejskiej 2.

Lokale mają różne metraże - od 19 do 90 m kw., ale przeważają te o średniej powierzchni 45-55 m kw. Zakres prac remontowych, określony i wyceniony przez gminę odrębnie dla każdego mieszkania, waha się w granicach 20 - 35 tys. zł.

Mieszkania znajdują się w budynkach należących do gminy (6) lub w nieruchomościach wspólnot, w których miasto posiada udziały (12). Wszystkie znajdują się w ścisłym centrum Łodzi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE