• PARTNERZY PORTALU

W Mielcu można odnaleźć grób przez internet

Samorząd Mielca uruchomił wyszukiwarkę grobów osób, które pochowane zostały na miejskiej nekropolii przy ul. Królowej Jadwigi.
W Mielcu można odnaleźć grób przez internet
Dzięki takiemu rozwiązaniu, można z łatwością odnaleźć groby bliskich.

Jak poinformował rzecznik mieleckiego magistratu Krzysztof Urbański, wyszukiwarka grobów jest częścią interaktywnego planu miasta dostępnego na stronie www.plan.mielca.pl

„Znajduje się ona w dziale Plan miasta w zakładce Cmentarze. Po wpisaniu nazwiska osoby zmarłej wyświetli się informacja o roku zgonu oraz numerze kwatery i rzędu. Dostępna jest także opcja, dzięki której dany rząd będzie wskazany na mapie” – dodał.

Urbański podkreślił, że dane związane z osobami pochowanymi na mieleckim Cmentarzu Komunalnym będą na bieżąco aktualizowane. Na nekropolii znajduje się dotychczas ponad 9,6 tys. grobów.

Portal z interaktywnym planem Mielca, którego częścią jest wyszukiwarka grobów, powstał w maju br. w ramach projektu pn. „Wsparcie rozwoju społeczno – gospodarczego poprzez utworzenie elektronicznej platformy informacyjno – usługowej na terenie miasta Mielca”.

Wartość projektu wyniosła ponad 1,6 mln zł; z tej kwoty dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego woj. podkarpackiego wyniosło 1,3 mln zł.

 


KOMENTARZE (9)ZOBACZ WSZYSTKIE

Czym się chwalić .System do kitu wyszukuje raz na kilkanaście prób. PROSZĘ GO
DOPROWADZIĆ DO PEŁNEJ SPRAWNOŚCI. Ktoś za to dostał kasę.

Sebastian S, 2016-08-25 14:25:18 odpowiedz

bogusław mrozek

andy, 2016-04-10 17:48:00 odpowiedz

Kilka lat temu, czyli przed oddaniem tego systemu dzialal inny lepszy. Lepszy dlatego, bo podawal rowniez nr grobu. Dzieki temu mozna uniknac pomylek w przypadku zbieznosci nazwisk itp. Ponadto jesli napisze sie nazwisko z malej litery to nikogo nie znajdzie.W innych miastach podawane sa daty smierc...i a nawet urodzen i tak to prosze panstwa powinno dzialac. Ten system jest jakas mierna namiastka co naprawde powinno byc,Czym sie chwalicie, ze wyrzuciliscie kupe forsy w bloto? rozwiń

Marek Duszkiewicz, 2016-03-20 04:06:00 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE

PARTNER SERWISU