W Mielcu można odnaleźć grób przez internet

Samorząd Mielca uruchomił wyszukiwarkę grobów osób, które pochowane zostały na miejskiej nekropolii przy ul. Królowej Jadwigi.
W Mielcu można odnaleźć grób przez internet
Dzięki takiemu rozwiązaniu, można z łatwością odnaleźć groby bliskich.

Jak poinformował rzecznik mieleckiego magistratu Krzysztof Urbański, wyszukiwarka grobów jest częścią interaktywnego planu miasta dostępnego na stronie www.plan.mielca.pl

„Znajduje się ona w dziale Plan miasta w zakładce Cmentarze. Po wpisaniu nazwiska osoby zmarłej wyświetli się informacja o roku zgonu oraz numerze kwatery i rzędu. Dostępna jest także opcja, dzięki której dany rząd będzie wskazany na mapie” – dodał.

Urbański podkreślił, że dane związane z osobami pochowanymi na mieleckim Cmentarzu Komunalnym będą na bieżąco aktualizowane. Na nekropolii znajduje się dotychczas ponad 9,6 tys. grobów.

Portal z interaktywnym planem Mielca, którego częścią jest wyszukiwarka grobów, powstał w maju br. w ramach projektu pn. „Wsparcie rozwoju społeczno – gospodarczego poprzez utworzenie elektronicznej platformy informacyjno – usługowej na terenie miasta Mielca”.

Wartość projektu wyniosła ponad 1,6 mln zł; z tej kwoty dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego woj. podkarpackiego wyniosło 1,3 mln zł.

 


KOMENTARZE (11)ZOBACZ WSZYSTKIE

i nie działa dziś
co z tym portalem?

Wpisdu, 2017-03-24 14:21:16 odpowiedz

fuszerka od początku do końca. Łatwe pieniądze komuś dano. W ubieglych latach było dobrze -to zepsuli

mielczanka, 2016-10-28 13:49:48 odpowiedz

Czym się chwalić .System do kitu wyszukuje raz na kilkanaście prób. PROSZĘ GO
DOPROWADZIĆ DO PEŁNEJ SPRAWNOŚCI. Ktoś za to dostał kasę.

Sebastian S, 2016-08-25 14:25:18 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE