PARTNER PORTALU
  • BGK

W Szczecinie stanie 20 nowych wiat

  • JS    18 sierpnia 2017 - 21:57
W Szczecinie stanie 20 nowych wiat
W najbliższym czasie na dwudziestu przystankach pojawią się nowe zadaszone ławki (fot. wiadomosci.szczecin.eu)

Dwadzieścia nowych wiat stanie na szczecińskich przystankach komunikacji miejskiej. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie wyłonił wykonawcę, który dostarczy i zainstaluje zadaszenie.
Uwagi o potrzebie instalacji lub wymianie wiat to jedne z najczęstszych sygnałów trafiających do ZDiTM. W najbliższym czasie na dwudziestu przystankach pojawią się nowe zadaszone ławki. 

W tym roku ZDiTM planuje ustawić je m.in. w następujących lokalizacjach: Gocław pętla, Kościelna kierunek Gocław, Nad Odrą 4 kierunek Police, Cegłówka kierunek Police, Cegłówka kierunek Gocław (wymiana na nową), Celulozowa kierunek Police, Skolwin Dworzec kierunek Gocław – wymiana na nową, Nowy Świat kierunek Gocław – wymiana na nową, Nowy Świat kierunek Police – wymiana na nową, Stołczyńska kierunek Police – wymiana na nową, Stołczyńska kierunek Gocław – wymiana na nową, Orłowska kierunek Police, Orłowska kierunek Gocław – wymiana na nową, Antosiewicza kierunek Ludowa, Orłowska kierunek Gocław – wymiana na nową, Wrocławska Rubież kierunek Stocznia Szczecińska.

Wiaty będą miały długość 3 i 4 metry. Do konkursu na dostawę wiat zgłosiło się sześć firm. Za najlepszą ofertę (uzasadnieniem wyboru była najniższa cena) uznano propozycję Zakładu Wielobranżowego SOPEL Sławomir Sobczyk. Instalacja będzie kosztować 63 345 zł. Wykonawca na zakończenie zadania będzie miał 56 dni od momentu podpisania umowy.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • zmarzniętyizmoknięty, 2017-08-19 13:38:24

    Tyle za jedną wiatę ???