PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawa: Awaria wodociągów na Trasie Łazienkowskiej

  • PAP    28 maja 2015 - 12:51
Warszawa: Awaria wodociągów na Trasie Łazienkowskiej

Służby techniczne pracują nad usunięciem awarii na Trasie Łazienkowskiej (fot. Djeman, flickr.com)

Policja informuje, że stołeczna Trasa Łazienkowska jest częściowo nieprzejezdna od al. Niepodległości do Wisłostrady z powodu awarii wodociągu.
Przed południem przywrócono ruch na zewnętrznych pasach Trasy Łazienkowskiej; na wewnętrznych pasach służby wodociągowe nadal będą pracować nad usunięciem awarii wodociągu - poinformowała w czwartek (28 maja) PAP stołeczna policja.

Około godz. 8 rano na Trasie Łazienkowskiej przy rondzie Jazdy Polskiej nastąpił wyciek wody. Awaria wodociągu spowodowała zamknięcie Trasy od al. Niepodległości do Wisłostrady.

Usuwaniem awarii zajmuje się Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Jego pracownicy pracują przede wszystkim na wewnętrznych pasach Trasy Łazienkowskiej, co pozwoliło na wznowienie ruchu w obie strony na zewnętrznych pasach.

Rzecznik stołecznego ratusza Bartosz Milczarczyk poinformował, że na miejscu awarii był wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz.

Rzecznik zapewnił, że mimo awarii okoliczni mieszkańcy nie muszą się obawiać braku wody w mieszkaniach. "W takiej sytuacji pozostałe magistrale przejmują pracę uszkodzonej, nie ma mowy o braku wody w budynkach" - zaznaczył. Na razie nie wiadomo, jak długo może to potrwać.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.