PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawa, mieszkanie: Dzielnica Ursus przyciąga mieszkańców. Dlaczego chcą tu mieszkać?

  • InfoWire.pl/AT    6 września 2017 - 09:45
Warszawa, mieszkanie: Dzielnica Ursus przyciąga mieszkańców. Dlaczego chcą tu mieszkać?
Park Achera w dzielnicy Ursus w Warszawie (fot.wikipedia.org/Rklisowski)

W ostatnim czasie warszawska dzielnica Ursus rozwija się bardzo dynamicznie i przyciąga coraz więcej mieszkańców.Co zachęca ich do zamieszkania właśnie tutaj?
Bezpieczeństwo, coraz lepsza infrastruktura, dobre połączenia komunikacyjne z centrum, stosunkowo tanie nieruchomości – to tylko niektóre zalety warszawskiej dzielnicy Ursus.

W ostatnim czasie Ursus rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają m.in. nowe szkoły, przedszkola, place zabaw czy też baseny. Zaplanowane jest także stworzenie parku ekologicznego. Poza tym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum: można tam z niej dojechać w 15–20 min, zarówno samochodem, jak i komunikacją zbiorową. Ponadto – jak wynika ze statystyk – Ursus to najbezpieczniejsza dzielnica stolicy.

Do zamieszkania w Ursusie zachęcają również korzystne – jak na Warszawę – ceny mieszkań na rynku pierwotnym. Ci, którzy nie chcą się przeprowadzać, mogą kupić lokal pod wynajem.

Czytaj też: Dzielnice Warszawy: W której żyje się najdłużej, w której najkrócej?

- Na kawalerce i mieszkaniu dwupokojowym możemy zyskać ok. 9 proc. rocznie, natomiast na mieszkaniu trzypokojowym – ok. 8 proc. W porównaniu do lokat, które są na rynku, jest to bardzo atrakcyjna oferta finansowa – mówi Adam Dąbkowski, dyrektor generalny Nexity Polska.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.