PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawa. Przywrócono kursowanie metra. W reklamowce była bombonierka

  • PAP/KDS    5 lutego 2018 - 14:44
Warszawa. Przywrócono kursowanie metra. W reklamowce była bombonierka
Po znalezieniu bagażu Metro Warszawskie ewakuowało stację Stokłosy. Zamknięte zostały także stacje: Kabaty, Natolin, Imielin, Ursynów i Służew. (fot.Facebook/Metro Warszawskie)

Przywrócono kursowanie pierwszej linii metra. W reklamówce, przez którą w poniedziałek (5.02) w służby wyłączyły sześć stacji policyjni pirotechnicy znaleźli bombonierkę.
Biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji utrudnienia w Metrze Warszawskim trwały około 45 minut. - Zakończono działania policji. To była reklamówka z nadpoczętą bombonierką - podała policja.

Wcześniej pisaliśmy:

Mieszkańcy Warszawy muszą liczyć się z utrudnieniami w dostępie do metra. Po tym, jak Metro Warszawskie otrzymało informację o pozostawionym bagażu, wyłączono z ruchu sześć stacji pierwszej linii metra. Na wyłączonym odcinku uruchomiono zastępczą komunikację autobusową.

Jak poinformowało biuro prasowe Komendy Stołecznej Policji na stacji metra Stokłosy zauważono pozostawioną reklamówkę. Na miejsce udaje się policyjny patrol - podała policja. Służby nie informują, do kiedy potrwają utrudnienia.

Po znalezieniu bagażu Metro Warszawskie ewakuowało stację Stokłosy. Zamknięte zostały także stacje: Kabaty, Natolin, Imielin, Ursynów i Służew.

- Jeździmy na skróconej relacji pomiędzy stacjami Młociny i Wilanowska. Czekamy na zakończenie czynności dokonywanych przez patrol policji - poinformowała Anna Bartoń z Metra Warszawskiego.

Na wyłączonym odcinku Zarząd Transportu Miejskiego uruchomił zastępczą komunikację autobusową. Jak podaje ZTM linia autobusowa "Z" kursuje na trasie: Metro Kabaty - al. KEN - al. Harcerzy Rzeczypospolitej - Rolna - al. Wilanowska - Metro Wilanowska. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.