PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawa: rekordowy start roweru miejskiego Veturilo

  • MIW    6 marca 2017 - 14:10
Warszawa: rekordowy start roweru miejskiego Veturilo
Warszawski Rower Publiczny działa od 1 marca. (fot. mat. Nextbike Polska)

• W ciągu pierwszych pięciu dni sezonu 2017 użytkownicy Warszawskiego Roweru Publicznego dokonali już ponad 51 tysięcy wypożyczeń.
• To najlepszy wynik w całej historii warszawskiego Veturilo.
Od środy (1 marca) aż do końca weekendu, odnotowano 51 075 wypożyczeń! W weekend (4-5 marca) wynajmów było 34 079, z czego 20 344 w samą tylko niedzielę, co stanowi nowy dzienny rekord wypożyczeń nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce! Równocześnie do grona użytkowników Veturilo dołączyło 6 447 nowych osób.

Przedstawiciele operatora – firmy Nextbike Polska – są zdania, że zwiększone zainteresowanie miejskim rowerem to efekt rewolucji technologiczno-infrastrukturalnej, jaką przeszedł on podczas sezonu zimowego.

– Uruchomienie piątego największego systemu rowerowego w Europie z mnóstwem nowinek technicznych było olbrzymim wyzwaniem, ale entuzjastyczne przyjęcie Veturilo 2.0 udowadnia nam, że było warto. Jako operator zdajemy sobie sprawę, że niektóre rozwiązania mogą wymagać jeszcze regulacji ze strony działu technicznego, a sami użytkownicy potrzebują czasu na opanowanie zasad działania zmodyfikowanego systemu. Zapewniamy, że pracujemy non-stop, by zapewnić optymalne i bezproblemowe działanie Veturilo. Pierwsze tegoroczne wyniki pokazują, że jesteśmy na właściwej drodze do osiągnięcia ambitnego celu – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.