Warszawa: Siódma edycja lekcji w tramwajach

Dzięki Warszawskiej Linii Edukacyjnej zasady bezpiecznego podróżowania poznało już ponad 7 tys. młodych warszawiaków. W tym roku z lekcji skorzysta kolejnych tysiąc uczniów. Start – już 7 października.

Warszawa: Siódma edycja lekcji w tramwajach
Warszawska Linia Edukacyjna już od sześciu lat uczy najmłodszych zasad bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy podczas podróżowania komunikacją miejską. Fot. Mat. prasowe

Jak informuje stołeczny ratusz Warszawska Linia Edukacyjna już od sześciu lat uczy najmłodszych zasad bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy podczas podróżowania komunikacją miejską.

W środę, 7 października 2015 r. o godz. 11.00, na terenie Zakładu Realizacji Przewozów Wola przy ul. Siedmiogrodzkiej 20, odbędzie się konferencja inaugurująca tegoroczną odsłonę tej kampanii społecznej.

W programie m.in. spektakl edukacyjny, warsztaty pierwszej pomocy, quizy i konkursy, wycieczka zabytkowym taborem i warsztat rowerowy w miasteczku ruchu drogowego.

Tegoroczna kampania potrwa do 10 czerwca 2016 r. a w 58 lekcjach weźmie udział ponad tysiąc uczniów.

Organizatorem akcji są Tramwaje Warszawskie, a partnerami: Zarząd Transportu Miejskiego, Wydział Prewencji Komendy Stołecznej Policji i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE