PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawa, Święto Wojska Polskiego: Zmiany w ruchu drogowym z powodu defilady wojskowej i remontów

  • PAP/AT    11 sierpnia 2016 - 10:26
Warszawa, Święto Wojska Polskiego: Zmiany w ruchu drogowym z powodu defilady wojskowej i remontów
Defilada spowodują największe utrudnienia w ruchu (fot.ztm.waw.pl)

• 15 sierpnia, w dniu Święta Wojska Polskiego, ulice Warszawy przemierzy defilada wojskowa.
• Na utrudnienia w ruchu trzeba przygotować się już od 11 sierpnia.
• W nocy na piątek (12 sierpnia) odbędzie się próba defilady.
• Swoje "trzy grosze" do utrudnień dorzucą też drogowcy.
Przygotowania i sama defilada spowodują największe utrudnienia w ruchu w okolicy Alej Ujazdowskich.

Przez cały czwartek i piątek wyłączone z parkowania będą ulice: Nowy Świat (od ronda de Gaulle'a do pl. Trzech Krzyży); Al. Ujazdowskie (od pl. Trzech Krzyży do ul. Bagatela); Belwederska (od ul. Gagarina do ul. Dolnej); Klonowa (od ul. Chocimskiej do ul. Spacerowej).

Ponadto w czwartek od godz. 20 do piątku, do godz. 7 rano wyłączone z ruchu będą ulice: pl. Trzech Krzyży; Al. Ujazdowskie (od pl. Trzech Krzyży do ul. Bagatela); Belwederska (od ul. Klonowej do ul. Dolnej) oraz Bagatela i Klonowa (w kierunku Al. Ujazdowskich). Oprócz tego w czwartek od godz. 21, do piątku, do godz. 9 wyłączona z ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Jana III Sobieskiego (w kierunku Wilanowa) na odcinku od ul. Dolnej do ul. Idzikowskiego.

Przez cały piątek nie będzie można zaparkować na ul. Myśliwieckiej (od ul. Szwoleżerów do Kanału Piaseczyńskiego); Gagarina (od ul. Belwederskiej do ul. Czerniakowskiej). Natomiast w godz. 1-7 rano wyłączona z ruchu będzie ul. Gagarina (od ul. Belwederskiej do ul. Sieleckiej); a w godz. 2-4 nad ranem wstrzymany zostanie ruch na skrzyżowaniach ulic: Belwederskiej, Gagarina i Spacerowej oraz Pięknej z Alejami Ujazdowskimi.

Czytaj też: Wojsko przygotowuje się do defilady

Przez całą niedzielę i poniedziałek wyłączone z parkowania będą ulice: Nowy Świat (od ronda de Gaulle'a do pl. Trzech Krzyży); Al. Ujazdowskie (od pl. Trzech Krzyży do ul. Bagatela); Belwederska (od ul. Gagarina do ul. Dolnej); Klonowa (od ul. Chocimskiej do ul. Spacerowej); Myśliwiecka (od ul. Łazienkowskiej do ul. Szwoleżerów); Szwoleżerów (od ul. Myśliwieckiej do ul. 29 listopada) oraz parking przy Centralnym Ośrodku Sportu "Torwar".

W niedzielę, od godz. 21 do poniedziałku, do godz. 16 wyłączone z ruchu będą ulice: pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie (od pl. Trzech Krzyży do ul. Bagatela); Bagatela; Klonowa; Belwederska (od ul. Klonowej do ul. Dolnej); od godz. 21 do poniedziałku do godz. 18 wyłączona z ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Jana III Sobieskiego (w kierunku Wilanowa) na odcinku od ul. Dolnej do ul. Idzikowskiego, a od godz. 23, do poniedziałku, do godz. 23 wyłączone z ruchu będą ulice: Myśliwiecka (od ul. Łazienkowskiej do ul. Szwoleżerów); Szwoleżerów (od ul. Myśliwieckiej do ul. Kawalerii); al. Hopfera (Park Agrykola) na odcinku od ul. Agrykola do ul. Myśliwieckiej.

Ponadto przez cały poniedziałek nie będzie można zaparkować na ulicach: Gagarina (od ul. Belwederskiej do ul. Czerniakowskiej), Bagatela, Klonowa, Flory, Al. Jerozolimskie (od ronda de Gaulle'a do przystanku autobusowego Muzeum Narodowe 01 oraz od ronda de Gaulle'a do ul. Brackiej), Żurawia (od ul Kruczej do pl. Trzech Krzyży), Książęca (od pl. Trzech Krzyży do budynku Giełdy Papierów Wartościowych, Mokotowska (od ul. Wilczej do ul. Hożej), Wilcza (od ul. Mokotowskiej do Al. Ujazdowskich), Wiejska (od ul. Bolesława Prusa do pl. Trzech Krzyży).

Dodatkowo od północy do godz. 10 w poniedziałek wyłączona z parkowania będzie ul. Długa (od ul. Miodowej do ul. Kilińskiego), a w godz. 11-15 wyłączona z ruchu będzie ul. Gagarina (od ul. Belwederskiej do ul. Sieleckiej); w godz. 12-14 wstrzymany zostanie ruch na skrzyżowaniach ulic: Belwederskiej, Gagarina i Spacerowej oraz Pięknej z Alejami Ujazdowskimi.

REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.