Warszawa zapłaci więcej za prąd

  • Przegląd prasy/Dziennik Gazeta Prawna
  • 28-12-2012
  • drukuj
Przynajmniej do końca czerwca nie zmienią się ceny energii kupowanej od Tauronu, PGE, Enei i Energi.
Warszawa zapłaci więcej za prąd

Urząd Regulacji Energetyki, który zatwierdza stawki, po jakich kupują energię gospodarstwa domowe, odmówił sprzedawcom podwyżek i utrzymał w mocy stawki z 2012 r. - pisze „Dziennik Gazeta Prawna".

Więcej za prąd w 2013 r. zapłacą jedynie klienci obsługującego głównie Warszawę RWE Polska, które uważa, że nie ma obowiązku zatwierdzania cennika w Urzędzie Regulacji Energetyki.

Spółka poinformowała w połowie grudnia, że ceny energii od 1 stycznia idą w górę o ok. 2,1 proc. - podaje „Dziennik Gazeta Prawna".

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (3)ZOBACZ WSZYSTKIE

Niedługo wszyscy zapłacimy więcej. Bo cały (lub prawie cały) prąd trzeba będzie kupować za granicą. Albo rząd weźmie się w garść i postawi jasno sprawę rozwoju energetyki w Polsce (a nie tak, jak obecnie: raz EJ, raz łupki, raz jeszcze coś innego), albo trzeba będzie pomyśleć o przestawieniu się na ..."energooszczędną" gospodarkę (jakaś ziemianka - bo ziemia izoluje, praca tylko od wschodu do zachodu słońca itp.). rozwiń

krzyciel, 2012-12-28 14:26:21 odpowiedz

ta cena jest ogromnie wygórowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oliwa, 2012-12-28 12:25:49 odpowiedz

Czy Prawo energetyczne dla Niemców jest inne niż dla innych? Czy URE to nic nie znaczący urząd? Czegoś tu nie rozumiem? No, chyba że Niemcy maja nas gdzieś!

odbiorca energii, 2012-12-28 11:30:57 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE