PARTNER PORTALU
  • BGK

Warszawiacy muszą być gotowi na zmiany w ruchu. Rusza budowa stacji metra Płocka

  • JS    5 kwietnia 2017 - 21:42
Warszawiacy muszą być gotowi na zmiany w ruchu. Rusza budowa stacji metra Płocka
Rozpoczynają się zasadnicze prace budowlane stacji metra. (Fot. PTWP / Paweł Pawłowski)

W weekend, 8-9 kwietnia, rozpocznie się budowa stacji metra Płocka. Kilkusetmetrowy odcinek ul. Płockiej zostanie zamknięty. Zmiany w ruchu będą także na ul. Marsa.

Rozpoczynają się zasadnicze prace budowlane stacji metra. Dotychczas budowa zajmowała fragment ul. Wolskiej przy skrzyżowaniu z Płocką oraz tereny zielone na ul. Płockiej. W piątek, 7 kwietnia ok. godz. 22.00 wykonawca otworzy zamkniętą jezdnię ul. Wolskiej, a zamknie ul. Płocką na odcinku od ul. Wolskiej do Ludwiki.

Zmienią się trasy linii 103, 136, N45, N95 - objazd zostanie wytyczony ul. Skierniewicką.

Kolejna ważna zmiana w ruchu zostanie wprowadzona w nocy z piątku na sobotę (8 kwietnia ok. godz. 1.00). Wykonawca rozpocznie przebudowę konstrukcji jezdni ul. Marsa przy skrzyżowaniu z ul. Żołnierską. Najpierw, od 8 kwietnia do 2 maja, zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia ul. Marsa prowadząca w kierunku centrum, przejezdna pozostanie jezdnia w kierunku ul. Cyrulików.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.