PARTNER PORTALU
  • BGK

Więcej pociągów Kolei Śląskich

  • AT    2 lutego 2012 - 19:53
Więcej pociągów Kolei Śląskich

Już w najbliższą sobotę oferta Kolei Śląskich poszerzy się o nowe połączenia. Do końca miesiąca do rozkładu jazdy przewoźnika wprowadzonych zostanie siedem nowych pociągów. Stało się to możliwe dzięki pozyskaniu zmodernizowanych składów EN57.
Na wniosek pasażerów dojeżdżających do pracy w soboty i w niedziele w rozkładzie pojawią się dwa nowe pociągi z Łaz do Częstochowy o godzinie 03:55 i 05:18. Dodatkowo w każdą sobotę i niedzielę będzie można wrócić z Częstochowy do Łaz pociągiem o godzinie 23:55.

Więcej pociągów pojawi się też na odcinku Gliwice-Katowice. Od 4 lutego w weekendy do rozkładu jazdy wejdzie nowy pociąg odjeżdżający z Gliwic o 13:22, a od 13 lutego pojawi się też nowy pociąg kursujący od poniedziałku do piątku: odjazd z Gliwic o 11:35.

Do rozkładu jazdy wprowadzono jeszcze jedną zmianę, która poprawi wygodę pasażerów wracających z pracy, ze szkoły lub uczelni w Gliwicach do Katowic - od 14 lutego pociąg na tej trasie odjeżdżający z Gliwic o 18:12, zostanie przesunięty na 16:35.

Kolejne nowe połączenia zostaną wprowadzone do rozkładu jazdy Kolei Śląskich 18 i 19 lutego, a następne w połowie kwietnia.

Szczegółowy rozkład jazdy nowych pociągów można sprawdzić tutaj oraz w gablotach informacyjnych Kolei Śląskich. Informacji udziela również Biuro Obsługi Klienta.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.