Więcej pociągów Kolei Śląskich

Już w najbliższą sobotę oferta Kolei Śląskich poszerzy się o nowe połączenia. Do końca miesiąca do rozkładu jazdy przewoźnika wprowadzonych zostanie siedem nowych pociągów. Stało się to możliwe dzięki pozyskaniu zmodernizowanych składów EN57.
Więcej pociągów Kolei Śląskich

Na wniosek pasażerów dojeżdżających do pracy w soboty i w niedziele w rozkładzie pojawią się dwa nowe pociągi z Łaz do Częstochowy o godzinie 03:55 i 05:18. Dodatkowo w każdą sobotę i niedzielę będzie można wrócić z Częstochowy do Łaz pociągiem o godzinie 23:55.

Więcej pociągów pojawi się też na odcinku Gliwice-Katowice. Od 4 lutego w weekendy do rozkładu jazdy wejdzie nowy pociąg odjeżdżający z Gliwic o 13:22, a od 13 lutego pojawi się też nowy pociąg kursujący od poniedziałku do piątku: odjazd z Gliwic o 11:35.

Do rozkładu jazdy wprowadzono jeszcze jedną zmianę, która poprawi wygodę pasażerów wracających z pracy, ze szkoły lub uczelni w Gliwicach do Katowic - od 14 lutego pociąg na tej trasie odjeżdżający z Gliwic o 18:12, zostanie przesunięty na 16:35.

Kolejne nowe połączenia zostaną wprowadzone do rozkładu jazdy Kolei Śląskich 18 i 19 lutego, a następne w połowie kwietnia.

Szczegółowy rozkład jazdy nowych pociągów można sprawdzić tutaj oraz w gablotach informacyjnych Kolei Śląskich. Informacji udziela również Biuro Obsługi Klienta.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE