PARTNER PORTALU
  • BGK

Włocławek wydłużył czas na składanie deklaracji śmieciowych

  • GK    16 maja 2013 - 11:57
Włocławek wydłużył czas na składanie deklaracji śmieciowych

Wychodząc naprzeciw tym mieszkańcom, którzy nie zdążyli do 15 maja złożyć deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, włocławski samorząd przedłużył termin składania dokumentów.
Deklaracje będzie można składać do piątku, 24 maja w urzędzie miasta przy Zielonym Rynku 11/13. Aby ułatwić włocławianom kontakt z pracownikami przyjmującymi deklaracje i skrócić czas oczekiwania na złożenie dokumentu, uruchomiono dodatkowe stanowiska.

Deklaracje można składać zarówno w biurze obsługi mieszkańców na stanowisku gospodarki komunalnej i środowiska, jak i w sali nr 5 zlokalizowanej na parterze miejskiego ratusza.

Czytaj też: Wójt egzekutorem opłat śmieciowych      

Jak wynika z obecnych danych, deklaracje powinno złożyć jeszcze blisko tysiąc włocławian posiadających tytuł prawny do zamieszkiwania danej nieruchomości.

Więcej informacji na temat reformy rynku odpadów komunalnych na seminarium pod patronatem portalu PortalSamorządowy.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Max, 2013-05-20 14:27:42

    Głupie gadanie z wychodzeniem na przeciw, po prostu spora część mieszkańców nie złożyła tych deklaracji czyli umowy, a tylko ta "deklaracja" stanowi podstawę prawną do ścigania mieszkańców za niepłacenie, czy nakładanie kar i to jest jasno w tej umowie dla zmyły zwanej deklaracją napisane!... Jedyna kara jaka może was spotkać za nie złożenie deklaracji-umowy będzie po prostu taka, że nie zabiorą od was śmieci, więc albo będzie trzeba zmienić tryb życia, albo śmieci zawozić na wysypisko samemu. Zauważcie Państwo sami-najpierw straszyli karami, a teraz wspaniałomyślnie spuszczają z tonu i pozwolą wam łaskawie składać deklarację czyli umowę po czasie :) Nie bać się, nie składać, na to okradanie zgody być nie może. Ponad 60 % Polaków tych deklaracji nie złożyła! Więc mają problem i nic nie moga zrobić a straszenie karami moga sobie włożyc między bajki.  rozwiń