PARTNER PORTALU
  • BGK

Województwo wielkopolskie konsultuje rozkład jazdy pociągów

  • bad    17 czerwca 2014 - 19:42

Województwo wielkopolskie rozpoczyna konsultacje projektu rozkładu jazdy osobowych i przyspieszonych pociągów wojewódzkich na rok 2014/15, przewidywanych do uruchomienia od 14.12.2014.
Projekt zawiera wykaz przewidywanych do uruchomienia od 14 grudnia 2014r. pociągów osobowych i przyspieszonych, wraz z orientacyjnymi godzinami i terminami kursowania tych pociągów.

Departament transportu urzędu marszałkowskiego województwa wielkopolskiego informuje, że w związku z trwającymi uzgodnieniami pomiędzy zarządcą linii kolejowych, przewoźnikami kolejowymi i organizatorami publicznego transportu zbiorowego oraz inwestycjami komunikacyjnymi, które mogą być realizowane w okresie obowiązywania rozkładu jazdy 2014/15, niektóre podane w tabelach czasy odjazdów, przyjazdów pociągów, terminy, relacje i liczby pociągów mogą ulec zmianie.

Rozkład można znaleźć tutaj.

Uwagi i wnioski dotyczące zamieszczonego zarysu rozkładu jazdy pociągów wojewódzkich na rok 2014/15 można składać pisemnie na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Transportu - Wydział Transportu Kolejowego
ul. Przemysłowa 46, 61-541 Poznań
lub drogą elektroniczną na adres: kolej@umww.pl

Zgłoszone propozycje zostaną uwzględnione przez organizatora przy opracowywaniu ostatecznej wersji rozkładu jazdy pociągów po dokonaniu analizy możliwości techniczno-ekonomicznych proponowanych zmian.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.