PARTNER PORTALU
  • BGK

Wrocław pomaga zmienić wystrój sklepów

  • pt    20 marca 2014 - 15:44
Wrocław pomaga zmienić wystrój sklepów

Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia zachęca i bezpłatnie wpiera właścicieli sklepów w zmianach wystroju sklepowych witryn na głównej ulicy miasta.
Pięciu przedsiębiorców z ul. Świdnickiej zdecydowało się na zmiany wystroju sklepowych witryn. Ma to lepiej eksponować towary i usługi. To efekt spotkań i warsztatów prowadzonych od września 2013 roku przez Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia.

- Na zmiany wystroju witryn zdecydowało się czterech przedsiębiorców z ul. Świdnickiej oraz Dom Handlowy Podwale. Docierają do nas sygnały, że wpływają one korzystnie na liczbę klientów i poprawę sprzedaży – mówi Małgorzata Golak z Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia.

W ramach pomocy Biura Rozwoju Gospodarczego przedsiębiorcy mogą liczyć na doradztwo przy aranżacji witryn, a także bezpłatny projekt opracowany przez wrocławskich artystów.

Przedsiębiorcy twierdzą, że są pierwsze efekty zmian, a obroty wzrosły nawet o 10 procent.

Oferta jest skierowana do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność przy ul. Świdnickiej, ale także do osób rozpoczynających swój interes. O szczegóły można pytać w Biurze Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.