Wspólne bilety Kolei Mazowieckich i PKP Intercity przedłużone

W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi, prowadzonymi przez PKP PLK, a także towarzyszącymi im utrudnieniami na linii do Skierniewic, Koleje Mazowieckie i PKP Intercity przedłużają wzajemne honorowanie biletów.

Porozumienie pomiędzy spółką Koleje Mazowieckie i PKP Intercity zostało zawarte z myślą o tych podróżnych, którzy w najdotkliwszy sposób odczuwają skutki prowadzonego od wielu miesięcy remontu infrastruktury. Chcąc przynajmniej po części ulżyć trudnościom związanym z ich codziennymi dojazdami, po 31 sierpnia br. obie spółki będą nadal wzajemnie honorować bilety na takich zasadach, jakie obowiązują obecnie.

Czytaj też: Koleje Mazowieckie wzbogacą się o kolejne szynobusy

- Bardzo się cieszę, że spółce Koleje Mazowieckie oraz PKP Intercity udało się wypracować to ważne porozumienie. Chcę podkreślić, że jako przewoźnik w swoich działaniach zawsze kierujemy się dobrem podróżnych, dlatego kwestia przedłużenia wzajemnego honorowania biletów na linii Warszawa - Skierniewice, w świetle wielomiesięcznych utrudnień związanych z modernizacją infrastruktury, była dla nas kwestią priorytetową - powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu Kolei Mazowieckich, dyrektor handlowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE