Wstrzymane dopłaty na przyłącza kanalizacyjne

O wstrzymaniu naboru wniosków na "Dofinansowanie przydomowych oczyszczalni ścieków oraz podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacji" poinformował na swojej stronie Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Jak informuje NFOŚiGW, decyzja ta wynika z ilości wniosków złożonych do NFOŚiGW,  których łączna kwota dofinansowania przekracza limit środków przyjęty na ten rok.

Do końca maja  ma zostać podana informacja, czy została zwiększona alokacja środków na rok 2012 oraz o ewentualnym dodatkowym naborze wniosków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

„10 lutego 2012 r. w ekskluzywnym hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbyła się Gala Laureatów i Wyróżnionych XIII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku”. Podczas Gali wręczone zostały statuetki i certyfikaty dla nagrodzonych w kończącej się ed...ycji. Tytuł „Gminy przyjaznej środowisku” przypadł 3 samorządom”... No cóż jeśli robi się gale w ekskluzywnych hotelach - to minęły dwa tygodnie i brakuje na ochronę środowiska... Jeszcze trzeba przecież pomyśleć o premiach "kaplerowskich"... rozwiń

Klawo jak cholera, 2012-03-02 16:08:52 odpowiedz

Niektórzy mówią:wszystko trzeba zrozumieć.Tego zrozumieć się nie da!To zaczyna być chore!

Rokpol, 2012-03-01 22:37:33 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE