Wybrali firmy, które zadbają o czystość w Tarnobrzegu

Konsorcjum firm KBU z Krakowa oraz Licuas z Madrytu wygrało przetarg na utrzymanie czystości m.in. ulic, chodników i placów w Tarnobrzegu (Podkarpackie). Wartość dwuletniej umowy to ponad 2,6 mln zł.
Wybrali firmy, które zadbają o czystość w Tarnobrzegu

Jak poinformowała Agata Rybka z kancelarii prezydenta Tarnobrzega, w przetargu na utrzymanie czystości na terenie miasta wystartowało czterech oferentów. "Oferta złożona przez konsorcjum KBU oraz Licuas była najkorzystniejsza. Umowa została podpisana na dwa lata i zaczęła już obowiązywać" - dodała.

Zgodnie z kontraktem konsorcjum będzie wykonywać usługi związane z utrzymaniem czystości na terenie Tarnobrzega. Wśród nich są m.in. oczyszczanie ulic, chodników, placów oraz parkingów; oczyszczanie terenów po imprezach plenerowych - najpóźniej w ciągu 5 godzin po ich zakończeniu oraz opróżnianie koszy ulicznych i przystankowych.

Konsorcjum odpowiadać będzie także za wywieszanie flag narodowych oraz wystrój świąteczny miasta. Zakres zadań obejmuje również zimowe utrzymanie dróg i przejazdów kolejowych.

Poprzedni przetarg na utrzymanie czystości w Tarnobrzegu w 2011 r. wygrała firma .A.S.A. Tarnobrzeg, wówczas cena wynosiła ponad 3,3 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (3)ZOBACZ WSZYSTKIE

Skoro wybrali,to dlaczego tak dręczą partnerów"biznesowych"? Oni też chcą wiedzieć i czuć,że się o nich pamięta!

Cinamon, 2013-11-17 20:03:04 odpowiedz

Brawo dla "gwiazdorów" z ASA - chciwość nie popłaca, tylko szkoda ludzi, którzy pracowali w firmie komunalnej od lat.

Ludwik, 2013-11-15 20:18:48 odpowiedz

Brawo dla "gwiazdorów" z ASA - chciwość nie popłaca, tylko szkoda ludzi, którzy pracowali w firmie komunalnej od lat.

Ludwik, 2013-11-15 20:13:58 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE