PARTNER PORTALU
  • BGK

Z biletem Kolei Mazowickich na autobus lub metro

  • PAP    10 sierpnia 2012 - 15:00

Z powodu budowy ul. Nowolazurowej w dniach 11-24 sierpnia pociągi Kolei Mazowieckich kursujące do Łowicza, Sochaczewa i Błoni nie będą zatrzymywać się na stacjach: Gołąbki, Ursus Północny i Włochy. Bilety KM będą honorowane w komunikacji miejskiej.
Jak poinformował w piątek Zarząd Transportu Miejskiego, pasażerowie z biletami KM będą mogli - na niektórych odcinkach - podróżować komunikacją miejską: metrem, autobusami i pociągami SKM.

Część pociągów Kolei Mazowieckich obsługujących trasę Warszawa-Kutno będzie kursowała do i ze stacji Warszawa Gdańska i Warszawa ZOO. Część - pomiędzy Gołąbkami a Warszawą Zachodnią - pojedzie trasą objazdową, przez stację towarową na Odolanach. W obu wariantach pociągi KM będą omijały przystanki Gołąbki, Warszawa Ursus Północny oraz Warszawa Włochy.

W czasie utrudnień bilety kolejowe będą honorowane w autobusach linii: 713 (na odcinku Ożarów Sanktuarium - Warszawa Cmentarz Wolski), 189, 129 i 716 (na odcinku Ciepłownia Wola - PKP Włochy) oraz na całej trasie linii 194. Odległość pomiędzy stacją kolejową w Ożarowie a przystankiem linii 713 "Sanktuarium" wynosi ok. 400 m; dojście ulicami Kolejową (w kierunku wschodnim) oraz Strażacką (w kierunku północnym).

Bilety KM będą honorowane również w metrze, na odcinku Dworzec Gdański - Centrum. Ma to usprawnić podróżowanie osobom wysiadającym i wsiadającym na stacji Warszawa Gdańska.

Na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Włochy bilety KM będą ważne również w pociągach SKM linii S1 (Pruszków-Otwock).

Pasażerowie, którzy będą chcieli skorzystać z metra, będą mogli pobrać bezpłatne wejściówki w wybranych kasach KM, Punktach Obsługi Pasażera ZTM lub u dyżurnego stacji metra.

Szczegółowe informacje dotyczące zmian w rozkładzie pociągów Kolei Mazowieckich znajdują się na stronie www.mazowieckie.com.pl. Można je również uzyskać za pośrednictwem infolinii KM pod numerem 22 364 44 44. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: