Za kolejowy chaos na Śląsku polecą głowy

To miał być tylko incydent, ale niestety stał się smutną pasażerską normą. Koleje Śląskie zaliczają kolejne komunikacyjne wpadki. Marszałek województwa przeprasza i jednocześnie przyznaje, że za kolejowy chaos polecą głowy.
Za kolejowy chaos na Śląsku polecą głowy

Marszałek Adam Matusiewicz podczas specjalnego briefingu, zwołanego we wtorek w Urzędzie Marszałkowskim zapowiedział, że bałagan jaki od dwóch dni panuje na torach w naszym regionie - będzie miał reperkusje personalne.

Czytaj też: Koleje Śląskie odowłały pociągi

Niewykluczone, że ze swoim stanowiskiem pożegna się obecny prezes należącej do zarządu województwa śląskiego spółki Koleje Śląskie - Marek Worach.

Matusiewicz powiedział, że prezes spółki "nie może spać spokojnie". Za bałagan na torach i kolejne, odwoływane pociągi - marszałek Matusiewicz przeprosił pasażerów i zapowiedział, że tak bardzo rażące uchybienia już w pierwszych dniach działalności Kolei Śląskich, jako jedynego przewoźnika w regionie nie pozostaną bez personalnych konsekwencji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Pomysł swietny - wykonanie trochę gorsze. Koleje Mazowieckie mają się dobrze i dobrze wywiązują się ze swoich zadań. Mam nadzieje, że jak się wszystko dogra to z kolejami ślaskimi będzie podobnie!

pasażer, 2012-12-13 12:35:17 odpowiedz

Panie marszałku - Matusiewicz . Głowy powinny polecieć od " GÓRY " !!!! KTO PODJĄŁ TAKĄ DECYZJE O POWOŁANIU SPÓŁKI " KOLEJE ŚLĄSKIE" . Jadą do granicy województwa -----i koniec ??? przesiadka !!!! Czy Pańscy doradcy myśleli że w tej aglome...racji ludzie do pracy i do szkól jadą z i do innych województw ; Gliwice - Kedzierzyn / Strzelce Opolskie / Raciborz / Kraków .......... TOTALNY (...) !!!!!!!!!!!!!!! rozwiń

ŚLĄZAK , 2012-12-12 22:27:42 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE