PARTNER PORTALU
  • BGK

Zmiana organizacji ruchu w Płocku

  • PAP    31 października 2012 - 19:58
Zmiana organizacji ruchu w Płocku

- W Płocku (Mazowieckie) w związku z Dniem Wszystkich Świętych w czwartek czasowo zmieniona zostanie organizacja ruchu na ul. Bielskiej, przez którą biegnie droga krajowa nr 60 Kutno-Ciechanów. Zmiana będzie obowiązywała do 4 listopada.
Pojazdy o wadze ponad 16 ton, jadące przez Płock tranzytem drogą krajową nr 60 od strony Ciechanowa oraz Kutna, będą kierowane do niedzieli na trasę objazdową przez miejscowości Drobin, Płońsk i Wyszogród.

Jak poinformował płocki Urząd Miasta, na ul. Bielskiej od godz. 5 rano w czwartek na jezdni i na poboczach na odcinku od ul. Jędrzejewo do drogi powiatowej nr 5201W w kierunku Sierpca będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się.

Odcinek ul. Bielskiej między ul. Jędrzejewo a drogą powiatową nr 5201W zostanie po obu stronach jezdni odgrodzony od pobocza taśmami biało-czerwonymi.

Przy dojeździe do płockiego Cmentarza Komunalnego, położonego przy ul. Bielskiej, a także w okolicy pozostałych cmentarzy w mieście, ruchem pojazdów będą kierowali policjanci.

"Funcjonariusze obecni przy cmentarzach będą utrzymywać płynność ruchu samochodowego i reagować na wykroczenia popełniane przez kierujących oraz pieszych. Będą także wykluczać z ruchu nietrzeźwych kierujących" - zapowiedział rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

Policja apeluje o ostrożną jazdę i stosowanie się do poleceń patroli i oznakowań wprowadzonych w związku z czasowymi zmianami w organizacji ruchu pojazdów. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.