Zmiana rady nadzorczej łódzkich wodociągów

W minioną środę (18 maja) odbyło się Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników Grupowej Oczyszczalni Ścieków w Łodzi Sp. z o.o., podczas którego powołano nowy skład Rady Nadzorczej spółki.
Z uwagi na upływ kadencji Rady na Zgromadzeniu na nową 3-letnią kadencję powołana została Rada w następującym składzie: Waldemar Krenc, Adam Komorowski, Marek Myszkiewicz- Niesiołowski, Dominik Gralka, Agnieszka Tylman i Witold Szczęsny-Gerlicz.

Na następną kadencję nie zostali powołani: Rafał Możdżeń, Włodzimierz Bakalarz i Tomasz Wlaźlik. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (3)ZOBACZ WSZYSTKIE

Waldemar Krenc, Adam Komorowski, Marek Myszkiewicz- Niesiołowski, Dominik Gralka, Agnieszka Tylman, Witold Szczęsny-Gerlicz - ONI BYLI W SKŁADZIE, KTÓREMU KADENCJA SIĘ SKOŃCZYŁA. I NADAL SĄ !!!!!!!!!!!! W nowej-straej radzie, wybranej na 3-letnią kadencję, zasiadają: Waldemar Krenc, przewodnic...zący łódzkiej Solidarności, Adam Komorowski, Marek Myszkiewicz-Niesiołowski- brat posła PO Stefana Niesiołowskiego, Dominik Gralka- prezes Rudzkiego Klubu Sportowego, Agnieszka Tylman-była żona radnego PO Sebastiana Tylmana Witold Szczęsny-Gerlicz-ojciec szefa biura europosła PO Jacka Saryusz-Wolskiego. NO I SIĘ odPOwiednio STAWILI rozwiń

oligarchia, 2011-05-23 12:01:09 odpowiedz

Wodociągi to nie Grupowa Oczyszczalnia Ścieków !! Wodociągi to ZWiK !!

oj, 2011-05-23 11:52:02 odpowiedz

Cieślak czyściciel !!!

EEee, 2011-05-21 21:59:14 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE