Zmiany komunikacji miejskiej w Łodzi: Rusza infolinia dla mieszkańców

Ruszyła telefoniczna linia informacyjna dla pasażerów komunikacji miejskiej w Łodzi. Można dzwonić pod numer (42) 638 44 44.
Zmiany komunikacji miejskiej w Łodzi: Rusza infolinia dla mieszkańców
Linia została uruchomiona w związku ze zbliżającymi się zmianami siatki komunikacyjnej w mieście (fot. uml.lodz.pl)

Linia została uruchomiona w związku ze zbliżającymi się zmianami siatki komunikacyjnej w mieście. Obsługują ją pracownicy urzędy. Na pytania odpowiadają w godzinach pracy Łódzkiego Centrum Kontaktu z Mieszkańcami - od poniedziałku do piątku od 8 do 17 oraz w soboty od 9 do 13. Pytanie można też zadać drogą elektroniczną.

- Pracownicy są przeszkoleni, będą służyli wszelkimi informacjami. Zachęcamy mieszkańców, żeby kierowali do nas zapytania. W przypadku, gdy będziemy mieli problem z udzieleniem bardzo szczegółowej informacji, po wyjaśnieniu wątpliwego zagadnienia oddzwonimy - mówiła Małgorzata Markowska, zastępca dyrektora Wydziału Zarządzania Kontaktami z Mieszkańcami UMŁ.

Linię uruchomiono, by mieszkańcy i wszyscy zainteresowani nie musieli błądzić, szukając informacji o komunikacji miejskiej w ZDiT, MPK czy też różnych oddziałach magistratu. Obecnie pracownicy odbierają po kilkadziesiąt telefonów dziennie z pytaniami, które dotyczą przejazdów autobusami czy tramwajami w nowej formule.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

A gdzie konsultacje z mieszkańcami ??? Brak, gratuluje braku poparcia .....

00203, 2017-03-23 01:06:32 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE