PARTNER PORTALU
  • BGK

Zmiany komunikacji miejskiej w Łodzi: Rusza infolinia dla mieszkańców

  • JS    22 marca 2017 - 21:44
Zmiany komunikacji miejskiej w Łodzi: Rusza infolinia dla mieszkańców
Linia została uruchomiona w związku ze zbliżającymi się zmianami siatki komunikacyjnej w mieście (fot. uml.lodz.pl)

Ruszyła telefoniczna linia informacyjna dla pasażerów komunikacji miejskiej w Łodzi. Można dzwonić pod numer (42) 638 44 44.
Linia została uruchomiona w związku ze zbliżającymi się zmianami siatki komunikacyjnej w mieście. Obsługują ją pracownicy urzędy. Na pytania odpowiadają w godzinach pracy Łódzkiego Centrum Kontaktu z Mieszkańcami - od poniedziałku do piątku od 8 do 17 oraz w soboty od 9 do 13. Pytanie można też zadać drogą elektroniczną.

- Pracownicy są przeszkoleni, będą służyli wszelkimi informacjami. Zachęcamy mieszkańców, żeby kierowali do nas zapytania. W przypadku, gdy będziemy mieli problem z udzieleniem bardzo szczegółowej informacji, po wyjaśnieniu wątpliwego zagadnienia oddzwonimy - mówiła Małgorzata Markowska, zastępca dyrektora Wydziału Zarządzania Kontaktami z Mieszkańcami UMŁ.

Linię uruchomiono, by mieszkańcy i wszyscy zainteresowani nie musieli błądzić, szukając informacji o komunikacji miejskiej w ZDiT, MPK czy też różnych oddziałach magistratu. Obecnie pracownicy odbierają po kilkadziesiąt telefonów dziennie z pytaniami, które dotyczą przejazdów autobusami czy tramwajami w nowej formule.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (1)

  • 00203, 2017-03-23 01:06:32

    A gdzie konsultacje z mieszkańcami ??? Brak, gratuluje braku poparcia .....