PARTNER PORTALU
  • BGK

Zmiany w komunikacji miejskiej w Gdańsku

  • AT    12 maja 2013 - 14:00
Zmiany w komunikacji miejskiej w Gdańsku

W niedzielę, 12 maja 2013 o godz. 17:00 odbędzie się na PGE ARENA Gdańsk mecz Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów. W związku z tym w komunikacji miejskiej moga nastąpić zmiany.
Głównym środkiem transportu na dojazd do stadionu i na powrót z niego będą bezpłatne pociągi SKM na trasie z Gdańska Głównego do przystanku Gdańsk Stadion Expo. Pociągi SKM nie zatrzymują się na przystanku "Gdańsk Nowe Szkoty".

Tramwaje linii 97 oraz autobusy komunikacji zastępczej T4 będą kursować według obowiązującego stałego świątecznego rozkładu jazdy i wg stałej taryfy biletowej.

Z uwagi na bezpieczeństwo ruchu drogowego, zarówno w fazie dowozowej jak i odwozowej kibiców mogą zostać wprowadzone operacyjnie (tj. wg potrzeb służb mundurowych) chwilowe zmiany na liniach ZTM Gdańsk. Zmiany te będą dostępne na bieżąco na stronie internetowej ZTM Gdańsk.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (1)

  • krzyciel, 2013-05-13 10:08:19

    "Pociągi SKM nie zatrzymują się na przystanku Gdańsk Nowe Szkoty" - i to jest bzdura. Przecież właśnie ten przystanek jest naturalnym miejscem przesiadki dla osób, które przyjeżdżają na mecz kolejką SKM spoza Gdańska czy też tych, którzy podjechali tramwajem.