Zmiany w komunikacji miejskiej w związku z meczem Polska-Anglia

Dziś o godzinie 17.00 na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegrany zostanie mecz piłki nożnej Polska – Anglia. W związku z tym w stolicy ulegnie zmiana organizacji komunikacji miejskiej.
Zmiany w komunikacji miejskiej w związku z meczem Polska-Anglia

Po zakończeniu meczu uruchomione zostaną specjalne linie autobusowe: 902 w kierunku Dworca Centralnego i 903 w kierunku Bródna Podgrodzia.

Czytaj też: A propos największego wiadra Europy...

Jednocześnie, w związku z wyłączeniem ruchu kołowego i tramwajowego w Al. Jerozolimskich, al. Poniatowskiego i na moście Poniatowskiego, kursujące nimi autobusy i tramwaje zostaną skierowane na trasy objazdowe. Zmieniona organizacja komunikacji miejskiej potrwa do około godziny 21.00.

Od około godziny 13.00, w związku z zamknięciem dla ruchu ul. Francuskiej na odcinku rondo Waszyngtona – ul. Zwycięzców, autobusy linii 117, 138 i 146 zostały skierowane na trasy objazdowe:

• 117 - w obu kierunkach: GOCŁAW - ... - Brukselska - Paryska - Zwycięzców - Saska - al. Waszyngtona - al. Poniatowskiego - most Poniatowskiego - ... - WILANÓW
• 138 - w obu kierunkach: BOKSERSKA - ... - most Łazienkowski - Wał Miedzeszyński - Zwycięzców - Saska - al. Waszyngtona - al. Zieleniecka - Targowa - ... - ZAJEZDNIA UTRATA
• 146 - w obu kierunkach: FALENICA - ... - Wersalska - Paryska - Zwycięzców - Saska - al. Waszyngtona - al. Zieleniecka - Targowa - ... - DW. WSCHODNI /KIJOWSKA/.

Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej po zakończeniu meczu :

Po zakończeniu meczu, z ruchu kołowego zostaną wyłączone w obu kierunkach: Al. Jerozolimskie, most Poniatowskiego i al. Poniatowskiego, na odcinku rondo de Gaulle’a – rondo Waszyngtona. Dodatkowo, tramwaje nie będą kursowały – w obu kierunkach – Al. Jerozolimskimi, mostem Poniatowskiego i al. Poniatowskiego na odcinku pl. Starynkiewicza – rondo Waszyngtona.

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE