PARTNER PORTALU
  • BGK

Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

  • GK    9 sierpnia 2013 - 15:49
Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

W związku z trwającymi pracami modernizacyjnymi, prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe, w dniach 2 września – 19 października nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy pociągów.
Pierwszego września br. zakończą się prace przy budowie przystanku osobowego Warszawa Ursus Niedźwiadek oraz prace remontowe na moście średnicowym. W związku z tym od 2 września br. zostanie przywrócony normalny ruch pociągów między Warszawą Wschodnią a Warszawą Zachodnią.

Rozpoczyna się kolejny etap prac remontowych prowadzonych przez PKP PLK. To spowoduje zmiany w ruchu pociągów na wielu liniach, np. na linii KM1.

Główne zmiany w rozkładzie jazdy pociągów wystąpią przede wszystkim na liniach: KM1 Warszawa - Skierniewice, KM6 Warszawa - Małkinia, KM8 Warszawa - Skarżysko-Kamienna, KM9 Warszawa - Działdowo, KM26 Radom - Dęblin, KM29 Tłuszcz - Ostrołęka, KM33 Kutno - Sierpc.

KM1 Warszawa - Skierniewice

Ze względu na kolejny etap modernizacji linii kolejowej nr 1 Warszawa - Łódź oraz zamknięcie jednego z torów na szlaku Radziwiłłów Mazowiecki - Żyrardów część pociągów KM będzie kursować w skróconej relacji do/ze stacji Żyrardów. Podróżni na podstawie ważnych biletów KM na odcinku Żyrardów - Skierniewice będą mogli skorzystać zastępczo z pociągów uruchamianych przez innych przewoźników.

KM6 Warszawa - Małkinia

Zmiany na tej linii związane będą z kolejną fazą prac przy tunelu pod torami kolejowymi w Ząbkach. Na linii tej będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy pociągów. Dodatkowo na odcinku Prostyń - Małkinia w dniach 9 - 19 października zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza za pociągi nr: 7920, 7955 i 7957.

KM9 Warszawa - Działdowo

Pociągi KM będą kursowały według zmienionego rozkładu jazdy. Na odcinku Mława - Ciechanów zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza.

KM29 Tłuszcz - Ostrołęka

W związku z naprawami bieżącymi prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na odcinku Ostrołęka - Pasieki w dniach 14 - 15 września oraz na odcinku Przetycz - Wyszków w dniach 28 - 29 września uruchomiona zostanie komunikacja zastępcza.

KM33 Kutno - Sierpc

W związku z naprawami bieżącymi w dniach 2-18 września na odcinku Kutno - Strzelce Kujawskie za pociągi 51330, 51332, 15333, 15335 zostanie uruchomiona komunikacja zastępcza.

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Zmiany w rozkładzie. Z rozkładem jazdy pociągów można się zapoznać w zakładce Tabele rozkładów jazdy na stronie www.mazowieckie.com.pl

 

 

 

 

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.