1,752 mld zł kosztował Stadion Narodowy

Budowa Stadionu Narodowego w Warszawie, jednej z aren piłkarskich mistrzostw Europy, kosztowała do tej pory 1,752 mld złotych - poinformowała minister sportu i turystyki Joanna Mucha podczas środowego posiedzenia sejmowej komisji sportu.
1,752 mld zł kosztował Stadion Narodowy
Przypomniała, że trzy pozostałe stadiony - we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku - zostały oddane wcześniej i odbyły się na nich imprezy z udziałem wielu tysięcy osób. Spełniają one wymogi UEFA, określone w wytycznych, tzw. Green Guide.

Środowe posiedzenie sejmowej komisji sportu poświęcone jest omówieniu stanu przygotowań do finałowego turnieju piłkarskich ME. Posłowie wnioskowali także o przedstawienie informacji dotyczącej warunków kontraktów menedżerskich kierownictw spółek NCS i PL.2012.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

więcej niż Rząd przeznaczył na oddłużenie i przekształcenie wszystkich i SPZOZ w spółki na mocy przepisów ustawy o działalności leczniczej :-) Hej, o co tu chodzi?

Praktyk, 2012-02-15 23:22:24 odpowiedz

Ludzie, czy wyscie do szczetu oszaleli ? Mysle, ze cala ekipa wladz miejskich i panstwowych jest do jak najszybszej wymiany.

Horror - stadion, 2012-02-15 20:03:54 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE