PARTNER PORTALU
  • BGK

400 tys. dla wałbrzyskiej Policji

  • AT    23 lipca 2012 - 17:40
400 tys. dla wałbrzyskiej Policji

Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej podpisał umowę z Komendą Wojewódzką Policji we Wrocławiu o przekazaniu 400 ty. zł. na remont i modernizację infrastruktury obiektu Komisariatu II Policji w Wałbrzychu przy ul. Psie Pole 7.
Umowa jest wynikiem m.in. zawartego w listopadzie 2011r porozumienia na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju, poprawienia skuteczności działania Policji oraz jakości obsługi interesantów. Sygnatariuszami porozumienia są prezydent Wałbrzycha, burmistrz Szczawna-Zdroju i Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu.

Czytaj też: Ujednolicą komisariaty i posterunki policji

 Dodatkową motywacją jest również zapowiedź Komendanta Głównego Policji o dodatkowym zasilaniu budżetu wałbrzyskiej policji równowartością środków przekazywanych rocznie przez gminę.

Podczas uroczystości obchodów 93 rocznicy powołania policji prezydent Wałbrzycha  złożył gratulacje i życzenia wszystkim funkcjonariuszom

-  Dziękuję za odpowiedzialną służbę w trosce o bezpieczeństwo Wałbrzyszan. Życzę sukcesów w zwalczaniu przestępczości, wdzięczności mieszkańców miasta oraz satysfakcji w życiu zawodowym i osobistym – życzył.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.