PARTNER PORTALU
  • BGK

Andrzej Duda w Strzelcach Krajeńskich: Będę wspierał budowę obwodnicy

  • PAP/MN    10 października 2016 - 19:00
Andrzej Duda w Strzelcach Krajeńskich: Będę wspierał budowę obwodnicy
Andrzej Duda w Strzelcach Krajeńskich. (fot. Twitter)

• Strzelce Krajeńskie mają swoje bolączki takie jak m.in. bezrobocie czy budowa obwodnicy - mówił w poniedziałek (10 października) prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami tego miasta.
• Zapewnił, że będzie wspierał "ze wszystkich sił" projekt budowy obwodnicy.
"Strzelce oczywiście mają dzisiaj swoje bolączki, tak jak ma wiele mniejszych miast w Polsce: jest bezrobocie, jest problem z obwodnicą, o którym wspominał pan burmistrz i pan wojewoda" - mówił prezydent na spotkaniu z mieszkańcami Strzelec Krajeńskich.

"Wierzę w to głęboko, że obwodnica zostanie zrealizowana, tak jak to jest zaplanowane na 2019 r. i obiecuję, że będę państwa w tym zakresie ze wszystkich sił wspierał, gdyby z realizacją tej inwestycji były jakiekolwiek problemy" - zadeklarował prezydent.

Duda pogratulował również mieszkańcom Strzelec "pięknej historii" i mówił o "niezwykłym, nie tylko jak na skalę polską, ale skalę europejską" zabytku, tj. murach obronnych miasta z XIII wieku. "To wielka, piękna historia, którą dobrze byłoby, żeby każdy zobaczył" - dodał.

Prezydent zachęcił również burmistrza miasta do tego, żeby - jak podkreślił - z wykorzystaniem strzeleckiej młodzieży "zająć się promocją miasta".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.