PARTNER PORTALU
  • BGK

Będą korki w Sanoku

  • PAP    16 lipca 2013 - 22:13

Od środy utrudnienia na drodze krajowej nr 84 w Sanoku
Od środy kierowcy przejeżdżający przez Sanok (Podkarpackie) drogą krajową nr 84 muszą przygotować się na utrudnienia. Z powodu remontu mostu nad rzeką Stróża Wielka wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

Jak poinformowała PAP we wtorek rzeczniczka GDDKiA w Rzeszowie Joanna Rarus, ruch pojazdów będzie sterowany sygnalizacją świetlną, a prace remontowe będą prowadzone na zamkniętym pasie jezdni.

Rarus zaznaczyła, że most zostanie całkowicie wyremontowany. Wymieniony zostanie m.in. pomost, a przeprawa będzie miała nową nawierzchnię.

Rzeczniczka zaapelowała do kierowców, którzy będą przejeżdżać przez Sanok, o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania. "Może się zdarzyć także tak, iż ruch będzie sterowany ręcznie. Z uwagi na lokalizację robót, bezpieczeństwo pracowników, duże natężenie ruchu oraz dużą różnicę wysokości pomiędzy jednym a drugim pasem, ruch wahadłowy będzie się odbywał aż do momentu całkowitego zakończenia robót" - powiedziała.

Wykonawcą remontu mostu jest Przedsiębiorstwo Budowlane Stalmost ze Stalowej Woli. Planowany termin zakończenia wszystkich prac to listopad br. Łączny koszt inwestycji wynosi 985 tys. zł.

Droga krajowa nr 84 prowadzi z Sanoka do granicy z Ukrainą w Krościenku i jest jedną z głównych tras prowadzących w Bieszczady.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: