PARTNER PORTALU
  • BGK

Będzie nowy plan zagospodarowania, będzie nowe centrum

  • Propertynews.pl/ Dziennik Zachodni    23 marca 2012 - 18:50
Będzie nowy plan zagospodarowania, będzie nowe centrum

Wielkimi krokami zbliża się termin rozpoczęcia przez Echo Investment budowy centrum handlowego na lubelskich górkach czechowskich. Projekt nowego planu zagospodarowania jest gotowy.
Nowy plan zagospodarowania lubelscy radni mają przyjąć go w maju. - Jeśli proces administracyjny będzie przebiegał sprawnie, pod koniec bieżącego roku rozpoczniemy prace przygotowawcze na terenie budowy - mówi Wojciech Gepner z Echo Investment.

Echo Investment chce oddać do użytku centrum handlowe w Lublinie do końca 2014 roku.

W Dzienniku Wschodnim czytamy, że miejskie służby zakończyły już prace nad nowym planem zagospodarowania terenu górek czechowskich, który jest własnością Echo Investment od 11 lat. Pod koniec kwietnia plan trafi do publicznego wglądu. W maju powinni przyjąć go radni. Jeśli tak się stanie, deweloper rozpocznie budowę jeszcze w roku 2012.

Na lubelski projekt Echo wyłoży ok. 100 mln euro. Na górkach czechowskich powstanie ponad 70 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajdzie się 200 sklepów, kino, klub fitness i kręgielnia. Parking będzie mógł pomieścić 2,5 tys. aut. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.