PARTNER PORTALU
  • BGK

Będzie nowy symbol Górnego Śląska? A. Hołda zdradza plany inwestycyjne

  • Propertynews.pl    24 lutego 2015 - 13:56
Będzie nowy symbol Górnego Śląska? A. Hołda zdradza plany inwestycyjne
fot. katowice.eu

Arkadiusz Hołda, właściciel firmy Holdimex, zdradza najnowsze plany inwestycyjne w Katowicach. Celem biznesmena jest budowa ponad 300-metrowego wieżowca, który może stać się nowym symbolem Górnego Śląska.
Spółka Holdimex zamierza wybudować bardzo wysoki budynek w Katowicach, najwyższy na Śląsku. Wieżowiec powinien mieć co najmniej 300 metrów i dołączyć do grona najwyższych na świecie - deklaruje Arkadiusz Hołda.Zdaniem biznesmena wieżowiec stanie się nowym symbolem Górnego Śląska i ogromną atrakcją turystyczną.

Holdimex posiada już około 50 różnych projektów zapowiadanego budynku. Cechować ma go atrakcyjna forma architektoniczna i walory turystyczne.

Czytaj też: Arkadiusz Hołda: Na Śląsku trzeba łączyć miasta, a kopalnie prywatyzować

Arkadiusz Hołda zapewnia, że ten ambitny projekt spotkał się już z zainteresowaniem najemców i inwestorów. - Jestem po rozmowie z dużymi firmami, które są zainteresowane wejściem do takiego biurowca w Katowicach. To daje nam możliwość pozyskania funduszy na budowę - dodaje prezes spółki Holdimex. - Mam nadzieję, że już niedługo przedstawię kolejne informacje na temat budynku - dodaje.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • Bogusz, 2015-02-26 06:21:59

    Mój nauczyciel fizyki w szkole średniej, na podobne pomysły reagował następującą dyrdymal-fixion: "Wyobraźmy sobie, że "ktoś" wytworzy ollllbbbrrzymią taflę szkła, taką - jaką tylko da się wyobrazić i uniesie ją na wysokość taką, jaką tylko da się wyobrazić, a później upuści ją na zie...mię. Jaki to byłby "brzdęk"!!! Koszty budowy super-wysokościowców i koszty ich późniejszego utrzymania - to zupełnie dwie różne kategorie super dyrdymał-fixion inicjatora takiej budowy w środowisku Śląska. Tam zapadają się ulice i domy, w których mieszkają ludzie. Może by ten pomysłodawca "pożal się Boże" zajął rozwiązywaniem takiego problemu?  rozwiń