PARTNER PORTALU
  • BGK

Będzie się jeździć aż miło

  • zamojska.com    30 kwietnia 2012 - 12:41
Będzie się jeździć aż miło

Władze gminy Komarów-Osada rozpoczynają wiosenną ofensywę inwestycji drogowych. Już niebawem prace modernizacyjne mają ruszyć w czterech miejscowościach.
Inwestycje obejmą remont dróg w Hucie Komarowskiej, Zubowicach i Sosnowej Dębowej oraz Komarowie Wsi. Realizacją tych inwestycji zajmie się firma z Zamościa (zabierz głos/oceń prezydenta), a będzie to kosztować w sumie ponad 730 tysięcy złotych.
 
Za te pieniądze zostaną wykonane ponad 2 kilometry dróg. Najwięcej, bo ponad kilometr w Komarowie Wsi, prawie 700-metrowy odcinek powstanie w Hucie Komarowskiej i ponad 500-metrowy w Zubowicach oraz Sosnowej Dębowej. Samorząd pokryje tylko 20 proc. kosztów, ponieważ na resztę otrzyma dofinansowanie z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.


Według założeń władz samorządowych, dzięki tym inwestycjom i remontom dróg mieszkańcy nawet po obfitych opadach nie będą już mieć problemów z dojazdem do własnych domów i posesji.

Modernizacja dróg zostanie przeprowadzona przy wsparciu finansowym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach akcji naprawiania szkód powstałych w wyniku klęsk żywiołowych.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.