Budowa mostu utknęła na krze

Opóźnienie na budowie mostu Północnego w Warszawie wydłuża się o kolejne miesiące, gdyż jego przęsło znajduje się jeszcze w Gdyni i nie ma szans na rychły transport Wisłą.
Budowa mostu utknęła na krze

Drogowcy z Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych obiecywali, że oba brzegi rzeki uda się połączyć konstrukcją stalową mostu przed końcem ub. roku. Elementy przęsła nurtowego powinny być w Warszawie od września ubiegłego roku, a wciąż znajdują się w porcie w Gdyni. Tymczasem z powodu kry na Wiśle nie ma warunków do jego transportu - informuje Życie Warszawy.

Sprawdź notowania prezydent Warszawy

Cytowani przez gazetę eksperci uważają, że transport będzie możliwy dopiero za kilka tygodni, a nawet za kilka miesięcy. Zapisany w umowie z wykonawcą termin zakończenia robót to grudzień tego roku, ale inwestycja ma już co najmniej pół roku opóźnienia.

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Jaki nadzór takie wykonawstwo. Był jeden Zarząd Dróg Miejskich i wszystko było przewidywalne, teraz powołali ZMID, ZRiKD i nic nie może być na czas, nic nie może być normalnie kary nakłada się na wykonawców, a przecież wiadomo, że ryba psuje się od głowy. A morał z tej bajki -
"Jaki zama
...wiający taki wykonawca".
A wszytko to bo, nieważna jakość,ważna cena, a przecież już Rzymianie wiedzieli, że tanie mięso można dawać tyko psom. Każdy żyd o tym wie, że nie może być tanio i dobrze wykonana usługa. Jeżeli ktoś mówi, że wykona usługę tanie i dobrze - to kłami.
Dyrektor ZMID nie wiedziała, że w Polsce istnieją pory zimowe, dlaczego planowano transport drogą wodną w okresie zimowym.
Dyrekcja powołana została przez Zarząd miasta Warszawy.
Jaki w-ce tacy fachowcy na stanowiskach dyrektorów.
Powiedzmy sobie uczciwe i otwarcie zatrudnia się kolesi bez odpowiedzialności służbowych. Jednym słowem ręka rękę myje.
rozwiń

Warszawiak 49, 2011-02-25 09:30:09 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE