PARTNER PORTALU
  • BGK

Cały naród na stadion

  • Przegląd prasy/Życie Warszawy    18 stycznia 2011 - 06:45
Cały naród na stadion

Mecze, koncerty, miejski sylwester, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a potem imprezy religijne i otwarcia kampanii wyborczych – na Stadionie Narodowym każdy znajdzie coś dla siebie.
Otwarcie Stadionu Narodowego zaplanowane jest na 22 lipca – równo 56 lat po oddaniu do użytku jego poprzednika – Stadionu Dziesięciolecia. Tego dnia obiekt ma być dostępny dla wszystkich, którzy będą chcieli go zwiedzić – podaje „Życie Warszawy”.

Inauguracja „z przytupem” odbędzie się jednak trochę później, kiedy to na stadionie rozegrany zostanie mecz otwarcia.

Zaplanowano również wielką inauguracyjną imprezę. Do Narodowego Centrum Sportu co chwilę zgłaszają się jednak firmy z propozycjami przygotowania kolejnych imprez.

Wiadomo już, że w styczniu przyszłego roku na stadionie odbędzie się jubileuszowy 20. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sylwestra planuje tu też zrobić stołeczny ratusz.

Władze Polonii chcą, by ich drużyna rozegrała tam jubileuszowy mecz z okazji przypadającego na ten rok stulecia klubu. Przeciwnikiem miałaby być jedna z najbardziej renomowanych drużyn w Europie.

Na stadionie odbywać by się miały nie tylko imprezy o charakterze rozrywkowym. O wynajęciu obiektu myślą np. świadkowie Jehowy – pisze „Życie Warszawy”

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.