PARTNER PORTALU
  • BGK

Chcesz remontować zabytek? Zgłoś się po dotację

  • AW/krakow.pl    17 lipca 2012 - 16:10
Chcesz remontować zabytek? Zgłoś się po dotację

Jesteś właścicielem obiektu wpisanych do rejestru zabytków i planujesz jego remont w 2013 roku? Złóż wniosek o dofinansowanie prac z budżetu miasta Krakowa. Masz czas do 30 września tego roku.
Jak informuje krakowski magistrat, dofinansowaniem objęte są wyłącznie prace w obiektach wpisanych do rejestru zabytków, których realizacja planowana jest na rok następujący po roku złożenia wniosku (z wyjątkiem tzw. prac interwencyjnych). Dofinansowanie nie obejmuje refundacji tj. zwrotu poniesionych kosztów na prace zrealizowane przed terminem złożenia wniosku.

Osoby zainteresowane dofinansowaniem prac planowanych do realizacji w 2013 roku powinny złożyć wniosek wraz z wymaganymi dokumentami (wymienionymi w cytowanej wyżej uchwale oraz we wzorze wniosku) do prezydenta miasta Krakowa za pośrednictwem wydziału kultury i dziedzictwa narodowego urzędu miasta.

Szczegółowe informacje dotyczące udzielania dotacji z budżetu miasta można znaleźć pod adresem www.bip.krakow.pl  lub uzyskać w oddziale ochrony zabytków przy ul. Kanoniczej 24 oraz pod numerem telefonu 12 431 25 45 wew. 112.

Czytaj też: Nowe zasady dotowania remontów zabytków 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.