Chelmonline ogłasza polowanie na dziury!

  • chelmonline.pl
  • 02-08-2011
  • drukuj
Skończyły się już pieniądze na łatanie dziur w chełmskich drogach. Kierowcy więc notorycznie klną, choć liczyli, że większość napraw i remontów ulic rozpocznie się właśnie w wakacje.
Chelmonline ogłasza polowanie na dziury!
Pomóżcie nam, odnaleźć najgroźniejsze dziury w Chełmie. Zapolujcie z nami!

Waśniewskiewgo, Kolejowa, Reformacka, skrzyżowanie Synów Pułku i Zachodniej, Szwoleżerów na odcinku od ul. Przemysłowej do gmachu, Piłsudskiego – te ulice wymagają  remontów! - grzmią mieszkańcy.

Na tych i wielu innych ulicach naszego miasta dziury są tak duże, że wjechanie w nie może skończyć się poważnym uszkodzeniem zawieszenia.

- Pieniądze zabezpieczone w tegorocznym budżecie na remonty dróg zostały wykorzystane w stu procentach i w tej chwili nie są prowadzone żadne prace związane z remontami bieżącymi. W przypadku pozyskania dodatkowych środków, będziemy się starali te wszystkie ubytki naprawić – mówi Krzysztof Tomasik, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich.

Kiedy konkretnie jest szansa na dodatkowe pieniądze? – Trzeba czekać do najbliższej sesji – odpowiada Józef Górny, wiceprezydent Chełma.

Ogłaszamy polowanie na dziury !

Zasada jest prosta. Wy nadsyłacie fotki lub wideo na adres redakcja@chelmonline.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub przynosicie do naszej redakcji  (ul. Popiełuszki 13 III p.) - my zbieramy wszystko razem i przygotowujemy raport dla kierowców  i urzędników.

Interesują nas zarówno pojedyncze dziury-giganty jak i efekty fuszerek remontowych, czyli dziur, które powychodziły mimo remontów. Szukamy też dziur-zabójców, tych, które mordują bezbronne felgi i koła. Ciekawym trofeum z pewnością będą stada dziur, czyli np. odcinek drogi niczym ser szwajcarski. A są takie. Chętni mogą oczywiście wysyłać  bardziej rozbudowane materiały. Najciekawsze fotografie nagrodzimy! Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (3)ZOBACZ WSZYSTKIE

Zapraszam na Łączną.Są tu tylko dziury w dziurach i polna droga w centrum miasta,oświetlona aż trzema latarniami, z których ostatnia gaśnie co kilka minut.To horror dla mieszkańców i powód do"dumy"kolejnej ekipy samorządowej!

użytkownik ulicy, 2011-11-13 20:32:08 odpowiedz

Kierowcy muszą popisać się refleksem poruszając się po ul.Gen. Władysława Andersa. Dziury są naprawdę duże i utrudniają kierowcom parkowanie na pobliskim parkingu.

młody kierowca, 2011-08-03 20:41:47 odpowiedz

Zapraszam na ul. Majdan, tam zawsze są dziury giganty rozmiarów kraterów na księżycu, jak ktoś nie był na Księżycu to zapraszam na Majdan!

Mieszkaniec ul.Majdan, 2011-08-02 22:39:23 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE