PARTNER PORTALU
  • BGK

Cmentarz przy Bronowickiej ma wykonawcę

  • KB    22 kwietnia 2010 - 09:58

Wyłoniony został wykonawca budowy I części szczecińskiego cmentarza. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Energopol-Szczecin S.A.
Zgodnie z Prawem o Zamówieniach Publicznych oferenci mają teraz 10 dni na ewentualne składanie protestów. Jeżeli wynik nie zostanie oprotestowany to na początku maja z wykonawcą podpisana zostanie umowa.

Zakład Usług Komunalnych ogłosił przetarg pod koniec grudnia. Oferty złożyło 13 firm. Długi okres oceny ofert wynika z konieczności szczegółowej oceny zarówno merytorycznej jak i formalno prawnej.

Każda oferta wymagała sprawdzenia ponad 900 pozycji kosztorysu. Po weryfikacji wszystkich ofert, część oferentów została wezwana do złożenia wyjaśnień, uzupełnienia dokumentów oraz ustosunkowania się do dokonanych przez Zamawiającego poprawek nie powodujących istotnych zmian w treści ofert.

Podczas prac przy budowie pierwszej części cmentarza powstanie m.in. ogrodzenie terenu przyszłej nekropolii, parking od strony nasypu kolejowego, alejki, drogi i kwater grzebalnych na przeszło 12 tys. grobów, ściany urnowe mieszczące blisko 4,5 tys. urn i ponad 9,5 tys. urnowych grobów ziemnych. Ponadto: stróżówki i budynku z pomieszczeniami sanitarnymi.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.