PARTNER PORTALU
  • BGK

Hala magazynowo-produkcyjna w Tarnowie będzie gotowa jeszcze w tym roku

  • Tarnow.net.pl    13 marca 2015 - 12:15
Hala magazynowo-produkcyjna w Tarnowie będzie gotowa jeszcze w tym roku

Wizualizacja hali w Tarnowie (fot.tarnow.net.pl)

Jeszcze w tym roku w Tarnowie zostanie oddana zostanie do użytku hala magazynowo-produkcyjna. Hala główna ma powierzchnię przeszło 8 tysięcy 600 metrów kwadratowych.
Po jej północnej i południowej stronie znajdują się dwie prawie identyczne części administracyjno-socjalne o łącznej powierzchni 4 550 metrów kwadratowych.

Oferowana nieruchomość położona jest w północno-zachodniej części Tarnowa w środku obszaru przemysłowego, na którym w przeszłości funkcjonowały Zakłady Mechaniczne. Co ważne – teren objęty jest statusem Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Krakowie – podstrefa w Tarnowie.

Obiekt, o którym mowa, wybudowany w 1973 roku, obecnie poddany jest gruntownej modernizacji i zostanie przekazany do użytkowania w IV kwartale 2015 r. Budynek po modernizacji jest miejscem do prowadzania działalności usługowo-produkcyjno–magazynowej oraz administracyjno–usługowej, zarówno dla tzw. start–upów, jak i już funkcjonujących firm.

Budynek jest dobrze skomunikowany zarówno z autostradą A4 jak i z centrum miasta. Zarówno gmina miasta Tarnowa jaki Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. deklarują pomoc w szybkim zasiedleniu i rozpoczęciu działalności gospodarczej w obiekcie oraz dokonywaniu wszelkich niezbędnych formalności.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (1)

  • petkos, 2015-04-20 11:20:19

    Hale magazynowe na wynajem to zdecydowanie w Warszawie - wyceny rekordowo niskie. JARTOM ma te okazje bardzo dobre, ale wszystko wymaga wykorzystania. Rynek czeka na przejęcia. Przy tak obniżonych stawkach może się całkiem nieźle dziać.NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: