PARTNER PORTALU
  • BGK

Hala widowiskowo-sportowa ma zarządcę

  • GK    17 sierpnia 2012 - 15:40
Hala widowiskowo-sportowa ma zarządcę

Zarząd Obiektów Sportowych w Koszalinie wygrał przetarg na zarządzanie halą widowiskowo-sportową. Decyzja komisji przetargowej uprawomocni się w najbliższy wtorek.
Jak informuje koszaliński ratusz, w przetargu wzięli udział trzej oferenci: ZOS (744 tys. zł), firma Sports Hospitality z Warszawy (774,9 tys. zł) oraz konsorcjum wydawnictwo PerMedia i Park Technologiczny (780,9 tys. zł).

– Kiedy zapadła decyzja, przebywałem na urlopie, ale cieszę się, że wreszcie udało się wyłonić zarządcę hali. Liczę na to, że bez żadnych zakłóceń uda się oficjalnie otworzyć i przekazać zarządcy halę już we wtorek – powiedział prezydent Koszalina Piotr Jedliński.

W najbliższy wtorek 21 sierpnia w Koszalinie odbędzie się ekscytujący pojedynek koszykarskich reprezentacji narodowych Polski i Finlandii w nowej hali widowiskowo – sportowej wybudowanej wspólnie przez miasto i Politechnikę Koszalińską.

Pojedynek odbędzie się w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy (EuroBasket 2013). Podczas meczu odbędzie się oficjalne otwarcie obiektu przez prezydenta Piotra Jedlińskiego i rektora Politechniki Koszalińskiej. W związku z wydarzeniem, w którym uczestniczyć będzie 3 tysiące kibiców, można spodziewać się utrudnień w ruchu komunikacyjnym.

Dlatego zarówno przed meczem jak i po meczu ruchem na drogach wylotowych z ulicy Śniadeckich i Langego kierować będą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.

Na drogach dojazdowych obowiązywać będzie całkowity zakaz zatrzymywania. Organizatorzy proszę również o parkowanie aut na dużym parkingu na terenach podożynkowych. Dotyczy to również autokarów. Swoje parkingi przy ul. Śniadeckich udostępni również Politechnika Koszalińska.

<!-- pagebreak //-->

REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • PUPIL, 2012-08-17 19:02:40

    o zaletach i walorach takiego zarządcy nie będę sie rozpisywać, bo brakłoby miejsca