PARTNER PORTALU
  • BGK

Hilton Garden Inn otwarty!

  • Przegląd prasy/Dziennik Polski    11 stycznia 2011 - 06:25
Hilton Garden Inn otwarty!

Pierwszy w Polsce hotel standardu Hilton Garden Inn został otwarty w Krakowie. W ciągu najbliższych kilku lat amerykański koncern zamierza uruchomić w naszym kraju kolejnych pięć obiektów różnej klasy.
Polska jest dla Hiltona jednym z kluczowych europejskich rynków. Lokalizowane będą w naszym kraju obiekty różnych marek należących do firmy, ale w najbliższych latach raczej nie należy się spodziewać uruchomienia tych najbardziej luksusowych: Waldorf Astoria i  Conrad. Amerykański koncern posiada już w naszym kraju dwa obiekty Hilton - w Warszawie i Gdańsku.

Hilton Garden Inn otwarty w Krakowie jest hotelem średniej klasy, przeznaczonym przede wszystkim dla gości  biznesowych.

Obiekt powstał w centrum miasta, na lewym brzegu Wisły. Sześciopiętrowy budynek dysponuje 154 pokojami, czterema salami konferencyjnymi, restauracją oraz parkingiem podziemnym i naziemnym na blisko 80  pojazdów.

Hilton Worldwide to jedna z największych światowych firm z branży hotelarskiej. Posiada ponad 3,6 tys. hoteli w 82 krajach świata.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.