PARTNER PORTALU
  • BGK

Hotel dla biznesu i dla rodziny

  • JL    31 sierpnia 2010 - 21:55

Foto- i ekosafari, kolonie językowe dla dzieci i młodzieży z całej Europy oraz konferencje dla biznesu to tylko niektóre z propozycji hotelu, który już niedługo powstanie we wsi Kępa w powiecie płońskim.
Inwestycja swoją ofertą pod nazwą Centrum Incentive – BFC Hotels (BFC – Businessman Fun Club) z pewnością przyciągnie nie tylko przedstawicieli środowiska biznesu, ale również rodziny z dziećmi.

Hotel będzie miał pełne zaplecze gastronomiczne, rekreacyjne oraz turystyczne. Sprzyjać temu będzie zarówno miejsce – Dolina Rzeki Wkry – jak i rozrzucone po okolicy atrakcje turystyczne: Sanktuarium Maryjne w Smardzewie, Muzeum Guzikarstwa czy też Leśniczówka Paryż.

Przy hotelu powstaną dwa korty tenisowe i boisko do piłki ręcznej, które zimą zamieni się w lodowisko. Wygospodarowane zostanie także miejsce piknikowe z wiatą, grillem i ze sceną. Ponadto wytyczone i oznakowane zostaną ścieżki turystyczne.

W ramach projektu wybudowany zostanie hotel. Znajdzie się w nim 49 pokoi, co umożliwi jednoczesne zakwaterowanie 95 osób. W budynku powstaną także sala konferencyjna oraz restauracja. Do dyspozycji gości będzie klub ze sceną, nagłośnieniem, parkietem do tańca, siłownia oraz centrum SPA. Każdy będzie mógł również wypożyczyć kajak czy rower.

Z myślą o miłośnikach pływania wybudowane zostaną dwa baseny: kryty i zewnętrzny. Dodatkowo basen zewnętrzny będzie posiadał zjeżdżalnię i plażę. Dla najmłodszych przewidziano tutaj brodzik i plac zabaw.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.