PARTNER PORTALU
  • BGK

Inwazja marketów na szczecińskich osiedlach

  • Dlahandlu.pl/gazeta.pl    9 września 2013 - 09:11

W Szczecinie obok sklepu Stokrotka na Bezrzeczu ruszyła budowa kolejnego dyskontu. Tym razem będzie to Biedronka. To czwarty market na osiedlu - informuje gazeta.pl.
Do tej pory na Bezrzeczu powstał Lidl, Netto, dwie Żabki, Czerwona Torebka, rok temu otworzyła się Stokrotka. Teraz mieszkańcy osiedla będą mieli kolejny sklep. Budowa, która znajduje się przy ul. Górnej tuż za płotem Stokrotki, zaczęła się miesiąc temu. Na tablicy informacyjnej jest napisanie jedynie, że w tym miejscu powstanie obiekt handlowy.

Jak informuje gazeta.pl Bezrzecze nie jest jedynym osiedlem, gdzie markety rosną jak grzyby po deszczu. Na Warszewie na kilkuset metrach powstało już pięć dyskontów. W trakcie budowy jest szósty.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • mieszkaniec, 2013-09-13 13:01:28

    A my pochodzimy z wielkopolski z miasta zwanego kiedyś " rozumowem" a teraz Dinolandem. W naszym mieście znajduje się głowna siedziba sieci sklepów Dino. Dlatego w naszym mieście gdzie mieszkańców jest ok 40 tyś mamy 7 marketów dino, 2 biedronki ( budują 3) 1 netto, 1 lidl, 1 polo, budują ...tesco i w planach jest już kaufland. O sieciach typu lewiatan gdzie jest kilka nie wspomnę.  rozwiń