PARTNER PORTALU
  • BGK

Inwestorzy dostrzegli handlowy potencjał Siedlec

  • Propertynews.pl    1 października 2012 - 18:39
Inwestorzy dostrzegli handlowy potencjał Siedlec

W blisko 80-tysięcznych Siedlcach szykuje się kolejna inwestycja handlowa. Zapowiada ją spółka Retail Concept, która zamierza wybudować w mieście park o powierzchni ponad 7 tys. mkw. To kolejny inwestor, który dostrzegł handlowy potencjał Siedlec.
Park handlowy ma stanąć w rejonie ulic Starowiejskiej, Wyszyńskiego i Brzeskiej. Obiekt ma mieć 7 080 mkw. i oferować 20 sklepów. Przed obiektem powstanie parking na 276 aut. Otwarcie zaplanowano na III kwartał 2013 roku.

W kolejnych latach handlowa mapa miasta będzie się szybko zapełniać. Obecnie w mieście trwa budowa Galerii S. Otwarcie przewidziano na IV kwartał 2013 roku. Obiekt będzie miał łączną powierzchnię najmu o wielkości ok. 34 000 mkw. Znajdzie się tu ponad 160 lokali z przeznaczeniem na handel, usługi i rozrywkę.

W centrum Siedlec, nieopodal ul. Piłsudskiego, trwa też przebudowa domu handlowego Atlas. Po rozbudowie obiekt zaoferuje 4,5 tys. mkw. powierzchni najmu zlokalizowanej na trzech kondygnacjach. Prace trwają. Centrum ruszy najprawdodobniej w kolejnym roku.

Z kolei na terenie PKS, w ramach prywatyzacji Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Siedlcach, prywatna firma zamierza postawić kompleks, który połączy funkcje transportowe z centrum handlowym.

Cały artykuł czytaj tu Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.