PARTNER PORTALU
  • BGK

Inwestycja Funduszu Mieszkań na Wynajem na warszawskich Bielanach

  • Artykuł promocyjny dostarczony przez Bank Gospodarstwa Krajowego    23 grudnia 2015 - 07:30
Inwestycja Funduszu Mieszkań na Wynajem na warszawskich Bielanach
Inwestycja Funduszu Mieszkań na Wynajem na warszawskich Bielanach

Kolejną inwestycją Funduszu Mieszkań na Wynajem jest budynek znajdujący się w Warszawie w dzielnicy Bielany. W I kwartale 2017 roku, Fundusz udostępni najemcom 229 lokali mieszkalnych do wynajęcia w budynku położonym na ul. Przy Agorze 24/26.
W budynku znajdą się lokale mieszkalne o powierzchni od 31,61m2 do 76,98m2, w tym 27 mieszkań jednopokojowych, 176 dwupokojowych oraz 26 trzypokojowych. Wszystkie będą wykończone „pod klucz” oraz będą posiadać wyposażone w meble i sprzęt AGD kuchnie a także łazienki. W każdym mieszkaniu zaplanowano szafy ubraniowe. W budynku przewidziano również 10 lokali usługowych do wynajęcia.

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Bielany, 8 km od centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego. Budynek położony jest w pobliżu stacji metra: Młociny - ok. 400 m oraz Wawrzyszew - ok. 700 m. Zaledwie 5 minut spacerem zajmuje dotarcie do pętli tramwajowej, a 10 minut do najbliższego przedszkola oraz szkół: podstawowej i liceum ogólnokształcącego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Las Lindego, Szpital Bielański oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa i rekreacyjna: supermarkety, ścieżki rowerowe, parki, baseny i obiekty sportowe. Budynek położony jest około 600 m od trasy Mostu Północnego łączącego się z drogą krajową nr. 61 (Warszawa - Augustów) oraz drogą krajową nr. 7 (Chyżne - Gdańsk).

Nowa inwestycja Funduszu to również idealna lokalizacja dla studentów pobliskich uczelni: Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW), Akademii Wychowania Fizycznego (AWF) oraz Papieskiego Wydziału Teologicznego.

Najemcy korzystający z usług Funduszu Mieszkań na Wynajem będą mogli wynająć miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórkę lokatorską. Swoją ofertę Fundusz kieruje również do firm, chcących wynająć mieszkania dla swoich pracowników lub w celu prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Nasza inwestycja w dzielnicy Bielany to przykład lokalizacji spełniającej wymogi osób pracujących w centrum Warszawy - podróż metrem trwa zaledwie ok. 18 minut, jak również rodzin z dziećmi i tych, którzy cenią sobie możliwość rekreacji blisko miejsca zamieszkania. Fundusz Mieszkań na Wynajem oferuje kompleksową i unikalną na polskim rynku usługę najmu, a jej przewagę nad innymi stanowi między innymi wsparcie dla najemcy świadczone przez Centrum Obsługi Klienta i zarządcę budynku. Jednocześnie zawarcie umowy najmu z podmiotem w grupie bankowej gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność jej warunków - mówi Ryszard Słowiński, prezes Zarządu BGK Nieruchomości S.A.

Tak jak w przypadku innych swoich inwestycji, Fundusz Mieszkań na Wynajem przywiązuje szczególną wagę do funkcjonalności lokali, poprzez zapewnienie odpowiedniego rozkładu mieszkań z podziałem na strefę dzienną i nocną, szczególnie w lokalach 2 i 3 pokojowych. Zapewnia to wszystkim mieszkańcom komfort w codziennym użytkowaniu, szczególnie istotny w przypadku rodzin. Również, jeśli chodzi o kolorystykę mieszkań, Fundusz dba o to, aby była ona zgodna z preferencjami osób młodych oraz odpowiednia dla rodzin z małymi dziećmi.

Oferta mieszkań do wynajęcia znajduje się na stronie www.jakusiebie.pl.

Po zapoznaniu się z nią, w celu rezerwacji konkretnego mieszkania, należy skorzystać z formularza dostępnego przy każdej ofercie najmu lub zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta pod numer: 801 800 388 lub 22 468 84 60.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×